Eitaa | برای دیدن محصولات حراجی کانال ایتــا کلیک کنید…

تزار مارکت
جستجو
cropped-photo_2020-04-18_00-18-29
تزار مارکت

خرید و فروش چکمه پلاستیکی عمده ارزان

خرید عمده چکمه سفید صادراتی

آنچه در این مقاله شرح داده ایم ...

برای دیـدن لیست قیمت +جزئیات حراجی مخصوص شب عید 1402 در کـانـال های زیر عضو شوید :

برای دیـدن لیست قیمت +جزئیات حراجی مخصوص شب عید 1402 در کـانـال های زیر عضو شوید :

نگاهی به چکمه پلاستیکی ارزان

چکمه پلاستیکی ارزان، پاافزاری مقاوم، بدون منفذ و ساق ‌بلند است. یکی از نکاتی که در شناخت چکمه پلاستیکی ارزان می تواند موثر باشد، توجه به نسبت این محصول با پوتین و بوت است. اگرچه ممکن است برخی افراد میان این سه کلمه تفاوت قائل شوند و آنها را جدای از یکدیگر بدانند اما واقعیت آن است که به جز چند اختلاف جزئی، این پاافزار ها تفاوت دیگری با یکدیگر ندارند و تمایز این کلمات، بیشتر ناشی از نگاه عرفی و تصوراتی است که در میان مردم به وجود آمده است. به همین منظور، ابتدا اجازه دهید تا این سه کلمه را ریشه یابی کنیم و فرق آنها در نزد مردم را روشن نماییم.

 

700 مدل چکمه در کانال تلگرام چکمه دمپایی تزار داریم، روزانه 33 محصول جدید پرفروش 2022 با قیمت جزئیات تو کانال تلگرام معرفی میشه…

برای دیدن قیمت و محصولات جدید لطفا عضو کانال تلگرام شوید…

(پروکسی یا VPN را روشن نمایید)

 

خرید و فروش عمده چکمه پلاستیکی
خرید و فروش عمده چکمه پلاستیکی – فروشگاه اینترنتی تزارمارکت

ریشه یابی واژه چکمه

واژه چکمه که در زبان فارسی برای اشاره به کفش های محکم و ساق بلند بکار می رود، کلمه ای با ریشه ترکی است. این واژه، معادل کلمه پوتین در زبان فرانسه می باشد که برخی اشتباهاً آن را فارسی قلمداد کرده اند!. پوتین که برای ایرانیان کلمه ای بسیار متداول و آشناست، از Bottine یا بتین در زبان فرانسه گرفته شده است.

بنابراین، چکمه از نظر واژگانی همان معنی را دارد که واژه پوتین دارد و مفهوم آن در میان فارسی زبانان، ترک زبانان و فرانسوی زبانان مشترک است. اما حالا کلمه بوت از کجا آمده است؟. بوت واژه اختصاری و خلاصه شده Bottine در فرانسه است که با گذشت زمان به Botte تغییر شکل داده است. تحت تاثیر این تغییر، در زبان انگلیسی نیز این نوع کفش ها را با نام Boot میشناسند.

استعمال واژه چکمه در میان مردم

همانطور که مشاهده کردید میان چکمه، پوتین و بوت، هیچ تفاوتی از حیث معنایی و واژگانی وجود ندارد. با این حال در نگاه عرفی و بر اساس آنچه در اصطلاحات بازاری و تبلیغاتی رایج شده است، برخی افراد میان این سه واژه فرق می گذارند. پوتین در معنای امروزی برای بیشتر افراد، اشاره به پاپوش های نظامی دارد که سربازان و نظامیان به پا می کنند و تا ساق پای آنها را می پوشاند.

این در حالی است که کلمه بوت به پاپوش های زمستانی از همین نوع گفته می شود که دختران و پسران جوان از آنها استفاده می کنند. چکمه نیز در این میان، پا افزاری است که تا زیر زانو می آید و برای اشاره به پاپوش های کشاورزان، آتش نشانان و مشاغلی از این دست بکار می رود.

بنابراین، اگر چکمه از نوع نظامی باشد، به آن پوتین گفته می شود که معمولاً تا ساق پا را تحت پوشش قرار می دهد. اما اگر از نوع غیر نظامی یا اصطلاحاً روزمره و فانتزی باشد، به آن بوت گفته می شود. نیم بوت نیز اشاره به بوت هایی دارد که ساق کوتاه تری دارند و تا مچ پا می رسند. در نتیجه تنها در صورتی که یک پاافزار تا زیر زانو بیاید، به آن چکمه گفته می شود!.

خرید و فروش عمده چکمه پلاستیکی
خرید و فروش عمده چکمه پلاستیکی – فروشگاه اینترنتی تزارمارکت

بررسی انواع چکمه

چکمه ها را بر اساس جنس، کاربرد و موارد استفاده از آنها، به دسته های مختلف تقسیم می کنند. شما می توانید انواع مختلف چکمه پلاستیکی ارزان را در کانال تلگرام و اینستاگرام تزار مارکت مشاهده نمایید.

انواع چکمه بر اساس کاربرد

چکمه ایمنی، کشاورزی و مجلسی، از جمله دسته بندی های این پاپوش است. پاپوش ایمنی به عنوان یکی از الزامات ضروری کار، در مشاغل مختلف کاربرد دارد. چکمه آتش نشانی و صنایع شیمیایی، بارزترین نمونه پاافزار های ایمنی هستند.

چکمه آتش نشانی محصولی مقاوم در برابر اشتعال و حرارت است که زیره لاستیکی آن از Fornax و سرپنجه آن از فولاد می باشد. همچنین چکمه هایی که در صنایع شیمیایی و کارخانجات اینچنینی پوشیده می شوند، به دلیل مقاومت در برابر حلال ها مانند اسید و روغن، از این نوع هستند.

پاپوش کشاورزی یک نوع چکمه کارآمد دیگر است که برای زمین داران، باغداران و دامداران مناسب می باشد. افرادی که مکرراً در زمین های گل آلود و محیط های بارانی رفت و آمد دارند، از این نوع پاافزار استفاده می کنند. احتمالاً بیشتر ما وقتی برای نخستین بار کلمه چکمه را می شنویم، به یاد زمین های زراعتی شمال و کشاورزان زحمتکشی می افتیم که این یک پاافزار های بلند را برای کار در شالیزار ها به پا کرده اند. این نوع پاپوش ها اغلب از زیره پلاستیکی PVC و رویه لاستیکی ساخته می شوند. هر چند ممکن است رویه آن نیز از جنس PVC باشد.

چکمه مجلسی نیز یک نوع پاافزار زنانه است که در زمره پاپوش های لوکس قرار می گیرد و محل استفاده آن در ضیافت ها و مهمانی هاست. از چکمه مجلسی با نام کفش گلادیاتوری نیز یاد می شود.  این نوع پاافزار برخلاف نمونه های ایمنی و کشاورزی، به دو صورت یکسره و باز تولید می شود. اغلب آنها از جنس Suede هستند و ممکن است به صورت پنجه باز طراحی شوند و پوشش آنها بر روی ساق پا نیز توری شکل باشد.

خرید و فروش عمده چکمه پلاستیکی
خرید و فروش عمده چکمه پلاستیکی – فروشگاه اینترنتی تزارمارکت

انواع چکمه بر اساس جنس

یکی دیگر از دسته بندی ها برای شناسایی انواع مختلف چکمه، طبقه بندی این نوع پاپوش بر اساس جنس و مواد بکار رفته در آن است. به طور کلی چکمه های پلیمری را می توان در دو نوع لاستیکی (Rubber‎) و پلاستیکی (Plastic) مورد بررسی قرار داد. لاستیک معمولاً در محصولاتی مانند چکمه ایمنی بکار می رود و پلاستیک در پای افزار هایی مانند چکمه کشاورزی.

تفاوت اصلی پاپوش لاستیکی و پلاستیکی در میزان مقاومت آنها در برابر ضربه، برش و حرارت است. چکمه لاستیکی از اختلاط شیره طبیعی برخی درختان خاص با مواد مصنوعی و ترکیبات شیمیایی ساخته می شود. در حالی که چکمه پلاستیکی سراسر محصولی مصنوعی و صنعتی است. همچنین روند تغییر و تحول این دو نیز متفاوت است که در نتیجه آن، از لاستیک فرآورده ای مقاوم تر از پلاستیک خلق می شود. از اینرو، پاپوش های فرآوری شده با لاستیک نسبت به پاپوش های پلاستیکی، ظرفیت ارتجاعی و انعطاف پذیری بیشتری دارند‌.

چکمه های لاستیکی و پلاستیکی اصل، هر دو از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند و از همین حیث، در بیشتر چکمه ها زیره و کفی از پلاستیک و رویه از لاستیک ساخته میشود. اما به طور کلی لاستیک نیرومند تر از پلاستیک می باشد. انعطاف پذیری بالای پاپوش لاستیکی مانع از پارگی یا شکستگی آن می شود. همچنین در صورت سقوط ابزار بر روی آن، به دلیل قدرت ارتجاعی، مانند یک فنر عمل می کند و مانع از اصابت شدید شئ به پا می گردد.

خرید و فروش عمده چکمه پلاستیکی
خرید و فروش عمده چکمه پلاستیکی – فروشگاه اینترنتی تزارمارکت

خرید چکمه از تزار مارکت

شرکت تزار مارکت به عنوان ارائه کننده چکمه پلاستیکی ارزان، همواره مورد توجه تولیدکنندگان، فروشندگان و خریداران پاپوش بوده است. این شرکت از زمان تاسیس خود تا کنون، صد ها هزار سفارش مختلف را به ثبت رسانده و توانسته است به نام پر مسما ای در میان عرضه کنندگان کفش، صندل و دمپایی تبدیل شود. راهبرد تزار مارکت، تجارت در کنار آموزش است..

این مجموعه به تولیدکنندگان پاافزار در سراسر کشور کمک می کند تا محصول خود را به نحو احسن به فروش برسانند. تاجران و فروشندگان پاپوش، تزار را کانالی امن و مطمئن برای خرید محصولات عمده خود به صورت آنلاین می دانند. افرادی که قصد دارند کسب و کار خود را سریع تر رشد بدهند و در فروش محصولات خود خبره شوند، می توانند با تزار در زمینه بازاریابی و صادرات آموزش ببینند. گروه تجاری و آموزشی تزار، مبنای کار خود را رضایت مشتری و پیشرفت تولیدی قرار داده است.

تنوع و کیفیت با ارائه جدیدترین پاافزار ها در قیمت های مناسب، رسالت تزار مارکت می باشد. کانال تلگرام این شرکت، غرفه آنلاین جدیدترین محصولات از جمله چکمه پلاستیکی ارزان است. با تزار مارکت، خرید کفش عمده از تولیدی را به بهترین شکل ممکن تجربه کنید!.

 

لیست قیمت
شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *