تزارمارکت

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

خرید عمده صندل | قیمت عمده صندل

برای دریافت اخبار و مطالب و اطلاعت بیشتر ایمیل خود را وارد کنید

برای دیدن محصولات در سایت و خرید عمده آنلاین وارد بازارچه تزار مارکت شوید 

5/5 - (1 امتیاز)

چکیده: خرید عمده پاپوش / کانال خرید عمده صندل / کانال تلگرام تولیدی دمپایی و صندل طبی |کانال دمپایی قم خرید دمپایی عمده زنانه  تولیدی دمپایی استخری | تولیدی کفش پاپا  |خرید عمده کتونی اورجینال  /پخش عمده کتونی  ارزان /کانال پخش عمده کتونی کپی ارزان |  Wholesale Cheap tezar women’s sandals/ کتونی عمده / صندل عمده  | دمپایی عمدهصندل بالجملة | شرکة مصنع الصندل جملة  | نعال جملة


3 هزار محصول در کانال تلگرام صندل تزار داریم، روزانه 33 محصول جدید پرفروش 2022 با قیمت جزئیات تو کانال تلگرام معرفی میشه…

برای دیدن قیمت و محصولات جدید لطفا عضو کانال تلگرام شوید…

(پروکسی یا VPN را روشن نمایید)

 

 برای دیدن و خرید عمده صندل از تولیدی با قیمت و توضیحات دقیق به بازارچه محصولات تزارمارکت مراجعه کنید.( روی عکس یا اینجا کلیک کنید.)

بازار آنلاین دمپایی عمدهآدرس بازار دمپایی عمده

قیمت صندل ها در تزار مارکت از 26 هزارتومان مردانه و زنانه شروع می شوند

برای خرید 700جفت و بیشتر با شماره 00989127482603 تماس برقرار نمایید، تا از تخفیف ویژه ما برخودار شوید.

تحلیل صندل بسیار زیبا زنانه و دخترانه تابستانی 

هر هفته با تحلیل 10محصول جدید همراه تزار مارکت باشید

خرید عمده صندل زنانه و دمپایی

در زمان شروع  تابستان و نیاز بازار ها به دمپایی و انواع پاپوش ها ما توانستیم با کمک تلاشگران این عرصه محصولاتی بسیار با کیفیت و متنوع با زیره ای نرم و  فوق العاده را متفاوت ترکیبی و همین طور رویه  با کیفیت بالا و رنگهای جالب و جذاب را برای شما عزیزان  آماده کنیم.

روفرشی های حوله ای با رویه و زیره ممتاز
دمپایی مجلسی زنانه قیمت عمده صندل

 

بازار تولید کننده صندل مردانه ارزان و دمپایی پاپوش ارزان

خرید عمده صندل مردانه فروش عمده صندل تابستانی  صندل زنانه به صورت مختلف مستقیم یا غیر مستقیم تلگرام اینستاگرام با خطر احساس کلاهبرداری نارضایتی انجام می شود. این کفش ها توسط تولید کننده های زیادی با کیفیت بالا تولید می شود و به بازار های زیادی در خاورمیانه اورپا جهانی و داخلی با قیمتی مناسب عرضه می گردد.

روش های خرید این کالا به دو شکل انجام می شود. بسیاری از خریداران با مراجعه مستقیم و بدون

واسطه با مراکز معتبر اقدام به خرید می کنند شما می توانید از حجره بازار نزار (مرکز فروش تولید کنندگان کفش انواع پاپوش)در تلگرام تزار مارکت و اینستاگرام تزار مارکت بازارچه تزار مارکت با اطمینان و امکان عودت کالا.

بسیاری از افراد نیز به صورت آنلاین محصول های مورد نظر خود را با قیمت دلخواه  خریداری می کنند.

 

 

پاپوش زنانه

برای خرید عمده صندل و دمپایی  صندل های زنانه دخترانه پسرانه مردانه شما می توانید به حجره های تزار مارکت مراجعه و از تولیدکنندگان پاپوش ها با زیره PU وقاب مناسب بسیار نرم ژله ای لاستیکی و… کاملا سبک و نرم خرید مناسب  با سود بالا را انجام دهید.

قیمت صندل عمده زنانه

خرید عمده صندلی پلاستیکی قیمت این صندل ها با توجه به کیفیت بالا قیمتی مناسب دارد

که با توجه به نوسانات بازار برای استعلام قیمت وارد تلگرام تزار مارکت شده و از به روز ترین مدلهای ما و قیمتهای ما با خبر شوید.

اما هم با توجه به فصل این مدل دمپایی راحتی و زیبا را برایشان پیشنهاد میدهیم تا  سود مناسبی در فصل فروش تابستانی داشته باشند.

 

انواع دمپایی های پخش عمده 

 انواع و اقسام دمپایی ها توسط شرکت پخش عمده دمپایی و تولیدی دمپایی 

تولید مورد استفاده قرار می گیرد ولی بیشترین دمپایی که در آن جا مورد

استقبال قرار گرفته است دمپایی یا صندل های چرمی می باشد .در ادامه

بخشی از دمپایی که در کرج پخش عمده داریم را نام 

 • دمپایی یا صندل های چرمی

 • دمپایی روفرشی

 • دمپایی عروسکی

 • دمپایی پارچه ای و حوله ای

 • دمپایی پلاستیکی

 • دمپایی طبی

 • دمپایی لژ دار

 • دمپایی های هتل

 • دمپایی های بیمارستانی و یکبار مصرف 

 

 

تولید و فروش عمده کفش تزار مجلسی زنانه جدید
مدلی از کفش پاشنه گربه ای تزار

 

نکات خرید دمپایی خوب / نکات خرید صندل خوب

شما برای اینکه یک انتخاب بسیار عالی داشته باشید حتما باید از جنبه های مختلف محصول مورد نظر را بررسی کنید مواردی را انتخاب کنید که با دمپایی مورد نظر شما همخوانی داشته باشد.در ادامه به مواردی می پردازیم که در حین انتخاب دمپایی باید به آن ها توجه کنید:

 • قیمت مناسب 

 • مقرون به صرفه

 • دارای دوخت مناسب وزن مناسب

 • رویه دمپایی کیفیت مناسب

 • زیره دمپایی مقاوم در عین حال نرم

 • مدل جذاب زیبایی

 

قیمت خرید عمده صندل طبی فانتزی دخترانه 

انواع دمپایی فانتری دخترانه با ظاهری چشم نواز و کیفیتی عالی که داشته،

در نرخ قیمتی مناسب تری آماده خریداری در نمایندگی های فروش اینترنتی می باشد.یکی دیگر از انواع مدل های پرفروش دمپایی در میان کودکان و به خصوص دخترها، دمپایی فانتزی دخترانه می باشد 

که در کارخانجات تولیدی امروزی، با طراحی های منحصر به فرد از انواع طرح های عروسکی و فانتزی روانه بازارهای فروش گردیده است.

دمپایی فانتزی دخترانه، نمونه های روفرشی و مجلسی داشته که به جرئت می توان گفت دمپایی روفرشی از نرخ فروش بیشتر و بهتری برخوردار بوده و به همین سبب تولید کنندگان سعی بر آن داشته تا با افزودن کیفیت و زیبایی ظاهری این دمپایی ها، پاسخگوی نیاز بازارهای کشور باشند.امروزه حتی شاهد تولید انواع دمپایی فانتری عروسکی بافتنی و عرضه آن به بازارهای کشور نیز بوده ایم که این طرح ها مناسب فصل هاست سرد سال و مخصوص کودکان یعنی دختر بچه و پسر بچه ها می باشند.

 

کارخانه صندل لژدار
کارخانه کفش صندل تزار مارکت قم

 

 

قیمت مناسب و کیفیت متناسب با قیمت انواع مدل های دمپایی فانتزی بوده و طبیعی است

که هر چه طرح ها و کیفیت طرح های دمپایی فانتزی زیباتر و مرغوبتر باشند؛ نرخ فروش خوبی از آن نمایندگی های فروش این دمپایی ها خواهد گردید.

 

 

خرید عمده صندل فانتزی دخترانه 

انواع دمپایی فانتری دخترانه با ظاهری چشم نواز و کیفیتی عالی که داشته،

در نرخ قیمتی مناسب تری آماده خریداری در نمایندگی های فروش اینترنتی می باشد.یکی دیگر از انواع مدل های پرفروش دمپایی در میان کودکان و به خصوص دخترها، دمپایی فانتزی دخترانه می باشد 

که در کارخانجات تولیدی امروزی، با طراحی های منحصر به فرد از انواع طرح های عروسکی و فانتزی روانه بازارهای فروش گردیده است.

دمپایی فانتزی دخترانه، نمونه های روفرشی و مجلسی داشته که به جرئت می توان گفت دمپایی روفرشی از نرخ فروش بیشتر و بهتری برخوردار بوده و به همین سبب تولید کنندگان سعی بر آن داشته تا با افزودن کیفیت و زیبایی ظاهری این دمپایی ها، پاسخگوی نیاز بازارهای کشور باشند.امروزه حتی شاهد تولید انواع دمپایی فانتری عروسکی بافتنی و عرضه آن به بازارهای کشور نیز بوده ایم که این طرح ها مناسب فصل هاست سرد سال و مخصوص کودکان یعنی دختر بچه و پسر بچه ها می باشند.

خرید عمده صندل مردانه ارزان خرید عمده صندل طبی

صندل عمده تبریز کفش تزارمارکت
کاربرد صندل عمده تزار

فروش عمده صندل اصفهان کانال فروش صندل زنانه بازار دمپایی قم | بازار تولیدی دمپایی صندل قم

خرید از کانال

با کیفیت ترین مدل ها را با ارزان ترین قیمت عمده خرید نمایید. چرا که تولیدی ها برای رقابت با دیگر همکارانشان و همچنین بالا بردن میزان فروش خود همواره سعی شان بر این است که بهترین و شیک ترین صندل و کفش ها را با ارزان ترین قیمت ممکن در بازار تزار مارکت به بهترین شکل ممکن برای فروش عرضه کنند. پس برای شروع هر چه زودتر فقط کافی است شما عضو کانال تلگرام تولیدی تزار مارکت شوید و ازبین 3 هزار محصول عمده با کیفیت ترین محصولات را خریداری نمایید. وارد کانال دمپایی ارزان @tezarmarket شوید.

کانال فروش صندل زنانه

خرید عمده صندل
دمپایی مجلسی زنانه قیمت عمده صندل تزار

ویژگی برخی پاپوش ها

با تبادل هوا از بو گرفتن و عرق کردن پا جلوگیری می کند.
دمپایی های چرم باعث اذیت پا نمی شود و فرد در آن احساس راحتی می کند که بهترین انتخاب برای اشخاصی می باشد که مدت زیادی از دمپایی استفاده می کنند.
دمپایی پلاستیکی
انواع دمپایی های که در

 • استخر
 • حمام
 • ساحل
 • بیمارستان
 • و …

استفاده می شود، از این نوع دمپایی می باشد.این صندل ها بیشتر در محیط های نزدیک آب یا مرطوب مورد استفاده قرار می گیرند چون بسیار راحت و سبک می باشد. که می توانید از کانال دمپایی عمده ارزان خرید نمایید.

 

کارخانه دمپای

bulk wholesale shoes distributors_tezarshoes کفش تابستانه کفش تزار
bulk wholesale shoes distributors_tezarshoes صندل تابستانه تزار

ی گلپا

تزار مارکت

شرکت تزار مارکت با تلاش زیاد سعی بر ایجاد اعتماد و ساختار قوی خدمات به مشتریان علاوه بر اعتماد مشتریان داخل کشور ایران کرد و توانسته است تاجران سایر کشور های دنیا را به تولیدات هنرمندان و صنعت گران  ایرانی جذب کند.در دنیای امروزه اولویت تاجران در تجارت، داشتن یک مشاور برجسته و مورد اعتماد و متخصص می باشد که توانایی شناخت محصول و مراحل معامله و ارسال به مقصد را برایشان به سهولت انجام دهد.شرکت تزار مارکت با داشتن کادر ماهر انجام معاملات را در محیطی آرام و مطمئن انجام می دهد. در این جا به فروش عمده کفش پنگوئن و تولید دمپایی مدل های متنوع و دمپایی انواع پاپوش ساحلی با بهترین قیمت و ارسال سریع محصول از خط تولید برای شما در سایت و کانال دمپایی ارزان قرار دادیم.دمپایی

گلپا

قم

صندل عمده کفش تزار
TEZAR wholesale sandals_TEZAR Shoes

ورس فروش صندل های کشی زنانه به صورت عمده

صاحبان کسب و کار و خریداران قادر خواهند بود به وسیله مراجعه به وبسایت تزار مارکت، صندل های عمده کشی زنانه را مشاهده و در صورت تمایل خریداری نمایند. برای ثبت سفارش از تزار مارکت تنها می بایست با کارشناسان ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را از هر کارخانه و پخش کننده ای مانند عالیباف قم دریافت کنید.

رنگ بندی های پرفروش در صندل ها

یکی از سوال های مهم در زمان خرید و سفارش انواع صندل ها، رنگ آنها است. خوشبختانه مراکزی مانند عالیباف قم صندل ها خود را در رنگ بندی های فراوانی از جمله: زرشکی، گردویی، کالباسی و… برای زنان و همچنین مشکی، عسلی، قهوه ای و… برای مردان عرضه می کنند. البته برگزیدن انتخاب رنگ صندل بستگی به منطقه و سلیقه هر شخص دارد. رنگ های قهوه ای و مشکی صندل ها در میان مشتریان محبوبیت بیشتری دارند.

 

کانال تلگرام تولیدی دمپایی و صندل فروش عمده صندل تهران

همانطور که می دانید کانال های تخصصی زیادی در تلگرام و پیج اینستاگرام وجود دارد ، که محصولات خود را به صورت تخصصی آماده و عرضه می نمایند.

اما همانطور که میدانید نمی توان به این پیج و کانال های تلگرامی اعتماد کرد.

تزار مارکت برای این مشکل شما و تولید کننده خرید راه حلی مطمـئن ایجاد کرد تا به راحتی محصول را

از سراسر تولیدی های ایران انواع مدل کفش پنگوئن قم محصولات با کیفیت و ارزان را به صورت عمده تهیه نمایید.کارخانه دمپایی پاپا کانال تلگرام دمپایی

خرید عمده دمپایی اورمیه صندل دمپایی حراجی کفش عمده

مشکلات خرده فروشان

با توجه به این موضوع که افزایش کرایه مغازه ها و کاهش شدید توان خرید مردم و افزایش کرایه بین شهری وقیمت

بالا تنوع کم بنکدران شهر ها  و هزینه بالا مسافرت و ارزش زمان،

بهترین راه حل خرید اجناس مستقیم از خط تولید است اما متاسفانه خط تولیدها

کانال تلگرام  عمده

به کمتر از 100 عدد کارتن خرید رضایت نمی دهند پس چاره چیست!؟

دمپایی

کارخانه دمپایی گلپا

تزار مارکت چه کمکی میتونه کنه!!!!؟؟؟؟

نگران نباشید،تزار مارکت شما را کمک می کند، شما می تونید تحلیل هر محصول به صورت تصویر و ویدیو از هر محصول در کانال آپارت تزار مارکت و پیج اینستاگرام تزار مارکت ببینید.

کانال تلگرام تولیدی پنگوئن دمپایی حراجی

و از هر کدوم که خوشتون اومد از عمده فروشی کفش صندل سفارش می دید،و خرید عمده دمپایی و صندل مستقیم از خط تولید در حجره تولید کننده

داخل سایت و کانال تلگرام تزار (معرفی کانال تخصصی بازار تولید صندل عمده)از یک کارتن تا 1000 کارتن با هر مقدار تنوع خرید خودتون رو انجام بدید،

و به انتخاب شما در هر ساعت زمان مکانی محصول خودتون رو دریافت کنید.

خرید صندل عمده ارزان | حراجی صندل زنانه عمده

خرید عمده صندل تزار
بازار صندل عمده ارزان

شناخته شده ترین مراکز خرید صندل به صورت عمده

صندل ها را به صورت عمده از تولیدکنندگان فراوانی می توان تهیه کرد. ولی مشکلی که اغلب خریداران با آن در هنگام خرید این محصول مواجه می شوند این است که ارتباط و یافتن این مراکز خرید گاهی دشوار بوده و اغلب پخش کننده ها به دلیل تقاضای بالا، پاسخگوی سوالات شما نیستند.

خریداران در هنگام خرید انواع صندل نیازمند اطلاعاتی مانند: سایز، رنگ، تعداد در هر کارتن و… هستند.

سایت تزار مارکت علاوه بر شناسایی پخش کنندگان و همچنین تولیدکنندگانی همچون عالیباف قم، اطلاعات کاملی را درباره محصول از جمله: اندازه های زنانه، مردانه و بچه گانه و…در اختیار شما گذاشته و پاسخگوی سوالات خریداران می باشد.

 

نحوه فروش صندل رکابدار به صورت عمده

انواع صندل های رکابدار زنانه، دخترانه، مردانه، پسرانه و بچه گانه در فصل های گرم سال در میان افرادی که در مناطق خشک نیز زندگی می کنند، بسیار محبوب است. صندل ها رکابدار به طور روباز طراحی شده و جریان هوای مطلوبی را برای مصرف کنندگان فراهم می کنند. با این وجود علاوه بر راحتی بیشتر، پای شما نیز بوی نامطلوبی با استفاده از این صندل ها نخواهد گرفت. این صندل ها در کارخانه عالیباف نیز تولید و به دست مشتریان می رسد.

صندل شناخته شده در مناطق جنوبی کشور، المطراش

المطراش از انواع صندل های محبوب در مناطق خشک مانند: مناطق جنوبی کشور و کشور های واقع در حاشیه خلیج فارس است. این نوع صندل با کاهش واردات و همچنین پیشرفت کارخانجاتی مانند عالیباف قم، اغلب در داخل کشور تولید می شوند و انواع وارداتی آن قیمت بالایی دارد.

wholesale sandals factory _TEZAR shoes
wholesale sandals _TEZAR shoes صندل المطراش

در کل صندل های المطراش مردانه از پاشنه یا زیره های بلندی برخوراند و انواع دست دوز آنها قیمت بالاتری نسبت به انواع ساده دارند. همچنین مدل های ایرانی این صندل تولید شده از چرم مصنوعی بوده و جنس زیره آنها پیو می باشد.

همانطور که ذکر شد، صندل های المطراش در میان مردم شهر های جنوبی به خصوص هموطنان اهوازی بسیار محبوب است و آنها همواره علاقمند به بیرون بودن پاشنه پا از صندل هستند. سایت تزار مارکت قادر به عرضه انواع صندل های المطراش از جمله: زیره کوتاه و زیره بلند، دست دوز، تزریقی در تمامی نقاط کشور است و همچنین قادر به ارائه محصولات مختلف از کارخانجاتی مانند عالیباف قم می باشد.

 

 

 

 

تولید صندل چگونه صورت می گیرد؟

شاید برای برخی کاربران نحوه تولید صندل ها در کارخانه هایی مانند عالیباف قم جالب باشد. صندل ها متشکل از یک رویه و یک زیره بوده و این دو بخش به دو صورت به یکدیگر متصل می شوند:

1.دوختی دستی

2.تزریق به صورت مستقیم

تولید صندل های دست دوز زمان بیشتری نیاز دارد. از این رو قیمت صندل های المطراش دست دوز بالاتر است. صندل های تولیدی با روش تزریقی، به وسیله دستگاه های مخصوص طراحی و ساخته می شوند. در ادامه نحوه تولید صندل را در قالب یک ویدیوی کوتاه آورده ایم.

 

خرید صندل المطراش تزریقی تزار
تولیدی المطراش با کیفیت تزار

خرید صندل المطراش

صندل های المطراش در دو نوع دست دوز و تزریقی و در سایز های مختلفی برای تمامی افراد طراحی می شوند. سایت تزار مارکت قادر به ارائه این نوع از صندل ها با بهترین قیمت و کیفیت در سراسر کشور می باشد. همچنین کارخانه های بزرگی مانند عالیباف قم با این وبسایت مشارکت می کنند.

معرفی صندل کشی مخصوص خانم ها

از جدیدترین صندل های موجود در بازار که برای آب و هوای گرم بسیار مناسب اند، می توان به صندل های زنانه کشی اشاره کرد. صندل های کشی وزن کمی داشته و روباز هستند. از این رو خانم ها می توانند آنها را به راحتی به پا کرده و در هنگام راه رفتن لذت ببرند. رویه های مورد استفاده در این صندل ها در رنگ های مختلفی تولید شده و اغلب از جنس های: سوئیت، لمه و استرچ می باشند.

صندل کشی زنانه

رنگ بندی های پرفروش در صندل ها کفش تزار
صندل کشی زنانه عمده کفش تزار

 

نحوه ثبت سفارش صندل مورد نظر از وبسایت تزار مارکت

ما همواره سعی در مشارکت با تولیدی های بزرگی مانند عالیباف قم و ارائه صندل های مختلف مردانه، پسرانه، زنانه و دخترانه در سایز ها و رنگ بندی های وسیع داریم. همچنین شبکه های اجتماعی فراوانی از جمله: اینستاگرام و تلگرام را به منظور خدمت رسانی بهتر راه اندازی کرده ایم.

اگر قصد خرید مدل های مختلف صندل را به صورت کارتنی دارید، می توانید با ارسال عکس آنها به آیدی های ما در شبکه های مجازی ارسال کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت به سفارش شما رسیدگی نمایند. همچنین با این کار شما اطلاعات فراوانی مانند: موجودی، سایز، قیمت و تعداد در هر کارتن را کسب خواهید کرد.

سوالی که برای بسیاری از مشتریان پیش می آید این است که چرا در شبکه های اجتماعی و سایت ها قیمت محصولات نمایش داده نمی شوند؟ در جواب می بایست گفت این موضوع به دلیل نبود ثبات نرخ قیمت ها و نوسان این محصولات می باشد. بنابراین با نظر به وضعیت اقتصادی موجود و تعداد بالای محصولات، صندل ها و دمپایی ها فقط به شکل تصویر و بدون قیمت نمایش داده می شوند. با این وصف مشتریان به منظور اطلاع از قیمت محصولات، با کارشناسان تزار مارکت تماس حاصل کنند.

پس از تعیین مدل صندل و همچنین کارتن های درخواستی، کارشناسان سایت فاکتور را برای شما ارسال کرده و پس از واریز نقدی، سفارش آماده و به وسیله اتوبوس رانی یا باربری به دست شما خواهد رسید.

صندل عمده تزارمارکت
نحوه ثبت سفارش صندل مورد نظر از وبسایت تزار مارکت

 

خرید صندل از وبسایت تزار به صورت غیرحضوری و اینترنتی

امروزه با توجه به رواج فراوان خرید های اینترنتی، اکثر افراد تمایل به خرید کالاهای خود به این روش را دارند. در حال حاضر سایت های فراوان و بزرگی به منظور ارسال محصولات متنوع در کشور فعال هستند. ولی مشکل بسیاری از آنها، نبود امکان خرید محصول به صورت عمده می باشد و مشتریانی که خواستار تهیه انواع صندل ها، کفش ها، دمپایی ها و چکمه ها به صورت عمده برای فروشگاه ها، مغازه ها و… هستند، با این مشکل مواجه می شوند.

در این راستا سایت تزار مارکت به صاحبان کسب و کار و مشتریان در خرید محصولات عمده به شما کمک خواهد نمود. از مزیت های خرید انواع مدل های صندل به صورت عمده می توان به مواردی همچون: صرفه جویی در زمان، پایین آوردن هزینه ها و تحویل به موقع سفارش اشاره کرد. سایت تزار قادر به دریافت سفارش از کارخانه عالیباف قم نیز می باشد.

همچنین با وجود پاندمی های صورت گرفته و محدودیت های بین شهری، علاوه بر مراقبت از سلامتی خود می توانید به راحتی از مشخصات و قیمت صندل مورد نظر اطلاع یافته و سفارش را ثبت نمایید.

 

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
40 صندل عمده صادراتی 2023*جذاب بازار آسیا و اورپا

40 صندل عمده صادراتی 2023*جذاب بازار آسیا و اورپا

سلام دوست من روزت بخیر...یه توضیح مختصر کفش تزار تولید کننده،تامین کننده، صادر کننده انواع کفش،صندل به سرتاسر ایران جهان زیر نظر وزارت صمت ( ای نماد سمت راست پایین صحفه روش کلیک کن )هستش...3

ادامه مطلب
37 دمپایی صندل * شیک 2023 با قیمت ویژه صادراتی رسید؟!*

37 دمپایی صندل * شیک 2023 با قیمت ویژه صادراتی رسید؟!*

سلام دوست من روزت بخیر... یه توضیح مختصر کفش تزار تولید کننده،تامین کننده، صادر کننده انواع کفش،صندل به سرتاسر ایران جهان زیر نظر وزارت صمت ( ای نماد سمت راست پایین صحفه روش کلیک کن

ادامه مطلب
کانال تلگرام بزرگترین کارخانه کفش اصفهان + فروش ویژه

کانال تلگرام بزرگترین کارخانه کفش اصفهان + فروش ویژه

3 هزار محصول نایک آدیداس وارداتی در کانال تلگرام کفش تزار داریم، روزانه 33 محصول جدید پرفروش 2022 با قیمت جزئیات تو کانال تلگرام معرفی میشه… برای دیدن قیمت و محصولات جدید لطفا عضو کانال تلگرام شوید… (پروکسی یا VPN را روشن نمایید)  

ادامه مطلب
خرید عمده دمپایی تهران

خرید عمده دمپایی تهران

وقتی در بازار های بزرگ و کوچک و یا کانال دمپایی ارزان برای خرید عمده دمپایی ،فروش عمده دمپایی  روفرشی زمستانی رجوع می کنیم فروشندگان  نمونه های محدود از محصولات را که تنوع کمی از محصولات تولید کننده با قیمت بالا دارند را به ما معرفی

ادامه مطلب
صندل عمده | تولیدی صندل ارزان

صندل عمده | تولیدی صندل ارزان

تولیدی صندل عمده تولیدی صندل دخترانه عمده تولیدی صندل زنانه تولیدی صندل مردانه عمده تولید صندل پسرانه عمده 3 هزار محصول در کانال تلگرام صندل  تزار داریم، روزانه 33 محصول جدید پرفروش 2022 با قیمت جزئیات تو کانال تلگرام معرفی میشه… برای

ادامه مطلب
5/5

کانال تلگرام تولیدی کفش و کتونی عمده

برای عضویت در کانال تلگرام عمده کتونی کفش صندل چکمه گالش [email protected]
کانال کفش صندل عمده

ارتباط با تـــزار مارکت:

 مدیرفروش(خانم قاسمی):2603_748_912(98+)
شرکت تزار:5112_784_253(98+)
 کانال تلگرام تزار مارکت:tezarMarket@
پیج اینستاگرام تزار مارکت:tezarmarket@
محصولات تزار مارکت:tezarmarket.com/shop-1/
ایمیل تزار مارکت:[email protected]

9 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.