نحوه ی پرداخت

رمز دوم کارت شما ، رمزی است که میتوانید از آن برای انجام تراکنش های آنلاین مانند پرداخت سفارش بصورت اینترنتی ، خرید شارژ و … استفاده کنید.میتوانید این رمز را از دستگاه خودپرداز مرتبط با بانک صادر کننده کارت خود دریافت کنید.

سقف خرید در تزار وجود ندارد و شما تا هر آنچه بخواهید می توانید خرید کنید.

بله. استفاده از اپلیکیشن اندرویدی و ISO تزارمارکت کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما ندارد.

آیا پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اید؟ در این صورت پیامک فعال سازی برای شما ارسال نمی شود. برای دریافت بایستی اجازه دریافت پیامک های تبلیغاتی را به اپراتور داده باشید. درصورتیکه پیامک های تبلیغاتی شما فعال است لطفا مجددا چند ساعت دیگر تلاش کنید.

اگر چند بار روی دکمه تایید شماره تلفن جهت دریافت پیامک فعال سازی زده باشید و با تاخیر پیامک را دریافت کرده اید احتمالا این مشکل بوجود آمده است. لطفا منتظر بمانید تا پیامک جدید برای شما ارسال شود و بتوانید وارد اپلیکیشن شوید.

بله. تزارمارکت توسط نهادهای نظارت بر پرداخت همچون شاپرک مورد بازنگری و مانیتورینگ قرار می گیرد ، ایمنی و مورد تایید بودن تراکنش توسط آنها تایید و تضمین می شود.

در این مورد چند احتمال وجود دارد. احتمال اینکه شماره کارت یا اطلاعات شما نادرست باشد یا اینکه بانک صادر کننده کارت شما غیرفعال باشد. در این حالت می توانید پس از مدتی دوباره تلاش نمایید. در صورتیکه بازهم موفق به پرداخت نشدید احتمال اینکه کارت شما غیرفعال شده باشد وجود دارد و میبایست از طریق بانک خود این موضوع را بررسی نمایید.

در هنگام پرداخت با تزارمارکت هربار که تراکنش شما با اپلیکیشن انجام شود ، شماره کارت شما بصورت رمزنگاری شده به همراه تاریخ انقضای آن کارت در سرورهای بانک ها ذخیره شده و در دفعات بعدی می توانید آن کارت ها را انتخاب کرده و سرعت پرداخت را افزایش دهید.

هربار که به وسیله دیجی پی پرداخت آنلاین خود را انجام دهید، شماره کارت و تاریخ انقضای آن کارت به صورت رمزنگاری شده در سرورهای بانک ذخیره می شود. اگر تا به حال از تزارمارکت درون اپلیکیشن پرداخت نکرده باشید ممکن است در وب سایت ها یا اپلیکیشن های دیگری که از تزارمارکت رای پرداخت خود استفاده کرده باشند پرداخت کرده اید و اطلاعات کارت های شما در دسترس هستند.

در این مورد اگر اطلاعات کارت خود را درست وارد کرده باشید ممکن است شبکه بانکی دچار اختلال شده باشد . لطفا مجددا دقایقی دیگر تلاش کنید.

در حال حاضر این سرویس وجود ندارد ولی در آینده این قابلیت به سیستم پرداخت درون برنامه ای اضافه می شود و شما قادر خواهید بود در صورت تمایل از ذخیره شدن اطلاعات کارت خود جلوگیری کنید.

تزار پی روش پرداخت درون برنامه ای در اپلیکیشن دیجی کالا است که با استفاده از آن قادر هستید پرداخت آنلاین خود را در هنگام خرید از اپلیکیشن تزارمارکت انجام دهید.

پول کسر شده از حساب شما طی ۲۴ ساعت بصورت خودکار توسط بانک به حساب شما برگشت داده می شود.

پول کسر شده از حساب شما طی ۲۴ ساعت بصورت خودکار توسط بانک به حساب شما برگشت داده می شود.

در صورتی که شماره کارت یا اطلاعات شما زمان انجام تراکنش صحیح وارد نشود.
بانک صادر کننده کارت شما غیرفعال باشد.
ممکن است کارت بانکی شما غیر فعال شده باشد که برای پیگیری این موضوع میبایست به بانک صادر کننده کارت خود مراجعه کنید.
در صورتی که برای حساب شما کارت جدید صادر شده باشد، میبایست این کارت را به عنوان کارت جدید وارد نمایید تا جایگزین کارت قبلی شود.

معمولا در اینگونه موارد طی ۷۲ ساعت پول برداشت شده به حساب شما برگشت خواهد خورد. درصورتیکه تا ۷۲ ساعت پول به حساب شما برگشت داده نشد، می بایست با بانک صادرکننده کارت خود موضوع را پیگیری نمایید.

معمولا در اینگونه موارد طی ۷۲ ساعت پول برداشت شده به حساب شما برگشت خواهد خورد. درصورتیکه تا ۷۲ ساعت پول به حساب شما برگشت داده نشد، می بایست با بانک کارت مقصد موضوع را پیگیری نمایید.

معمولا در اینگونه موارد طی ۷۲ ساعت پول برداشت شده به حساب شما برگشت خواهد خورد. درصورتیکه تا ۷۲ ساعت پول به حساب شما برگشت داده نشد، می بایست با بانک صادرکننده کارت خود موضوع را پیگیری نمایید.