تزارمارکت
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

خرید کفش و دمپایی مستقیم از کارخانه تزار قم😃 | بازار تولیدی دمپایی صندل قم

برای دریافت اخبار و مطالب و اطلاعت بیشتر ایمیل خود را وارد کنید

برای دیدن محصولات در سایت و خرید عمده آنلاین وارد بازارچه تزار مارکت شوید 

4/5 - (2 امتیاز)

 میتوان با خرید کفش و دمپایی عمده را می توان مستقیم از کارخانه قم و تولیدی کفش و بازار تولیدی دمپایی صندل قم تهیه کرد، همچنین برای راحتی شما تاجر و مغازه دار عزیز، آدرس پخش عمده دمپایی صندل قم شرکت تزار در انتها سایت موجود است و شرکت تزار تمام محصولات خود را در کانال تلگرام( با قیمت عمده جزيیات دقیق در کانال تلگرام تولیدی کفش عمده تزار ) و اینستاگرام و بخش فروشگاه واتساپ قرار داده است

 خرید عمده صندل پسرانه | خرید کفش و

دمپایی مستقیم از کارخانه قم

3 هزار محصول در کانال تلگرام صندل دمپایی تزار داریم، روزانه 33 محصول جدید پرفروش 2022 با قیمت جزئیات تو کانال تلگرام معرفی میشه…

برای دیدن قیمت و محصولات جدید لطفا عضو کانال تلگرام شوید…

(پروکسی یا VPN را روشن نمایید)

 

00989127482603

برای عضویت در کانال و دیدن انواع کفش و دمپایی مستقیم از کارخانه قم تولیدی بر روی تصویر و یا لینک کلیک( https://t.me/tezarmarket )کنید.

کانال تولیدی کفش_ کفش تزار
آدرس پخش عمده دمپایی صندل قم_تولیدی تزارمارکت

 برای دیدن و خرید عمده دمپایی استخری از تولیدی دمپایی و کفش استخری با قیمت و توضیحات دقیق به بازارچه محصولات تزارمارکت مراجعه کنید.( روی عکس یا اینجا کلیک کنید.)

بازار آنلاین دمپایی عمده
خرید کفش و دمپایی مستقیم از کارخانه قم

خرید و فروش عمده دمپایی قم

دمپایی یکی از پر فروش ترین محصولات در بازار ها می باشد. فروش عمده دمپایی در شرکت پخش دمپایی عمده قم  ،تولیدی دمپایی قم بدون واسطه و مستقیم  در فروشگاه و کانال تلگرام تزار مارکت به فروش می رسد، که شما می توانید با شرایط عالی انواع دمپایی را خریداری کنید.

 

شرکت کفش تزار تولیدکننده صادر کننده و توزیع کننده حرفه ای دمپایی و صندل با کیفیت ارزان ، میتواند شما را در انتخاب محصولات  کمک شایانی نمایید.

امروزه دمپایی به دلیل استفاده زیاد، یکی از پر فروش ترین محصولاتی می باشد که دارای تنوع بسیار بالایی می باشد که شرکت ها، انواع دمپایی ها را بصورت عمده و بدون هیچ گونه واسطه ای می توانید تهیه کنید. دمپایی ها دارای مدل های بسیار زیاد می باشد، زیرا این روز ها کاربرد زیادی دارند.این روزها کارخانجات تولیدی دمپایی در قم ، از جایگاه ویژه در صنعت تولید دمپایی برخوردارند به طوری که 42 درصد تولید انواع کفش و دمپایی سنتی و امروزی به دست صنعتگران این شهر زیباست، تزار مارکت به کمک تولید کنندگان این صنعت توانسته محصولات را به صورت اینترنتی عرضه کند  و امکان خرید اینترنتی بهترین دمپایی ایرانی بوجود آورد.

آدرس پخش عمده دمپایی صندل قم

خرید عمده دمپایی کفش تزار
خرید دمپایی تزار خرید صندل عمده بازار_کفش تزار

قیمت عمده دمپایی قم

قیمت محصولات تولیدی در قم بسیار متنوع می باشد ، که شرکت کفش تزار دسته بندی از کفش های مناسب برای هر منطقه و کشور های حاشیه خلیج فارس اورپایی ایجاد کرده است.

_قیمت صندل های درجه یک :زیره PU از 39 هزار تومان شروع و تا 150 هزار تومان صندل های چرم گاوی درجه یک صادراتی وجود دارد،

_صندل درجه2 یا زیره PVC: نیز از 24 هزار تومان شروع و تا 37 هزار تومان المطراش رویه فوم عالی تولید عرضه می گردد.

_قیمت دمپایی: نیز از 15 هزار تومان شروع و تا 45 هزار تومان دمپایی نرم صادراتی با مواد اولیه ایتالیایی ایرانی وجود دارد

 

شما می توانید برای اطلاع یافتن  از قیمت محصولات تولیدی دمپایی قم به  بزرگ تزار مارکت مراجعه و نظرات پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. دمپایی روفرشی حوله ای عروسکی و دمپایی روفرشی عروسکی زنانه قیمت ها بسیار پایین تر بوده ، که تزار مارکت  کمک بزرگی به انجام معاملات عمده در شهر های مختلف کشورمان می کند . مشتریان می توانند برای این که از قیمت استثنایی دمپایی روفرشی زمستانی اطلاعات دقیق کسب کنند.

آدرس پخش عمده دمپایی صندل قم

تولیدی دمپایی روفرشی قم

دمپایی روفرشی عمده فانتزی و عروسکی دخترانه، زنانه و بچه گانه با قیمت فروش ارزان، در سایت بازار دمپایی ایرانی به فروش می رسد. آیا مدل های دمپایی روفرشی فانتزی را دیده اید؟یکی از پرفروش ترین مدل های دمپایی روفرشی بچه گانه و زنانه، دمپایی روفرشی فانتزی است.این دمپایی ها در تنوع طرح های شیک و مدل جدید، توسط کارخانجات گوناگونی در کشور تولید می گردند.زندگی مدرن امروزی این امکان را ایجاب کرده تا تمامی خانواده ها از انواع دمپایی روفرشی مخصوص استفاده کنند.اما اهمیت کیفیت دمپایی های روفرشی شاید بیشتر از قیمت خرید آنها بوده، چرا که سلامت پا به عنوان قلب دوم مهم است.اگر چه عمدتا خریداران دمپایی روفرشی فانتزی به دنبال قیمت متناسب با کیفیت هستند. برای خرید اینترنتی دمپایی روفرشی شیک سبب شده تا خرید و فروش این محصول به راحتی انجام شود.بیایید کمی با انواع دمپایی روفرشی فانتزی موجود در بازارهای فروش آشنا شویم.

آدرس پخش عمده دمپایی صندل قم

 

تولیدی صندل قم_ کفش تزار
بازار تولیدی دمپایی صندل قم_تزارمارکت

پخش عمده دمپایی 

قم به دلیل اینکه یکی از کلان شهر های مهم ایران می باشد و شاه راه ارتباطی و ششمین شهر پر جمعیت ایران است و  به دلیل اینکه یک شهر زیارتی می باشد و هتل های گوناگون این شهر مذهبی سبب شده تا برای رفع نیاز خود تولیدی های زیادی را ایجاد کند که یکی از مهم ترین تولیدی های این شهر مهم ایران کفش و دمپایی است. قم  اقتصاد و بازار بسیار پر رونقی دارد که این اقتصاد کلان و عالی بر روی صنعت پوشاک و دمپایی و صندل هم تاثیر گذاشته است که همین دلیل سبب شده است که شرکت، پخش عمده دمپایی در قم بر عهده داشته باشد و در این بازار در میان رقبای خود یکه تازی کند و جزوه مهم ترین شهر های تولیدی دمپایی و پخش آن باشد.

 

برای یافتن محصولات تولیدی ،عمده فروشی و پخش دمپایی در بازار عمده فروشی صندل قم می توانید به کانال تلگرام کفش عمده تزار مراجعه نمایید.

انواع دمپایی ها در پخش عمده

در استان قم انواع و اقسام دمپایی ها توسط شرکت پخش عمده دمپایی و قم تولیدی دمپایی قم تولید مورد استفاده قرار می گیرد ولی بیشترین دمپایی که در آن جا مورد استقبال قرار گرفته است دمپایی یا صندل های چرمی می باشد و همچنین به دلیل وجود هتل های مختلف، دمپایی های هتل هم مشتریان خود را دارد. بازار تولیدی دمپایی صندل قم
در ادامه بخشی از دمپایی که در قم پخش عمده داریم را نام می بریم.

 • دمپایی یا صندل های چرمی

 • دمپایی های هتل

 • دمپایی های بیمارستانی و یکبار مصرف

 • دمپایی روفرشی و عروسکی

 • دمپایی پارچه ای و حوله ای پلاستیکی

 • دمپایی طبی  لژ دار

 

دمپایی بچه گانه مدل ترای- 805119 پاپوش در شهر مقدس قم
تولیدی صندل در قم_تزارمارکت

نکات خرید دمپایی و صندل خوب

شما برای اینکه یک انتخاب بسیار عالی داشته باشید حتما باید از جنبه های مختلف محصول مورد نظر را بررسی کنید مواردی را انتخاب کنید که با دمپایی مورد نظر شما همخوانی داشته باشد.در ادامه به مواردی می پردازیم که در حین انتخاب دمپایی باید به آن ها توجه کنید:

 • قیمت مناسب 

 • مقرون به صرفه

 • دارای دوخت مناسب وزن مناسب

 • رویه دمپایی کیفیت مناسب

 • زیره دمپایی مقاوم در عین حال نرم

 • مدل جذاب زیبایی

 

خرید عمده صندل_ تزار مارکت
آدرس پخش عمده دمپایی صندل قم_ کفش تزار مارکت
مرکز خرید دمپایی پاپا به صورت عمده فروشی با شرایط عالی / انواع دمپایی های موجود مرکز خرید دمپایی پاپا
خرید فروش دمپایی روفرشی 

برای تهیه دمپایی روفرشی از شرکت پخش عمده دمپایی ، تولیدی دمپایی قم خرید اینترنتی دمپایی عمده ارزان می توانید از تزار مارکت که مستقیما با خط تولید در ارتیاط است خرید دمپایی خود را انجام دهید. باید دقت کرد که دمپایی ها را نمی توان مختص زمستان یا  تابستان دانست بلکه شرکت های تولید کننده  برای فصل زمستان و این محصولات تدابیری اندیشیده اند و دمپایی روفرشی مختلف  مجلسی ،حوله ای ، عروسکی و …. را انواع دمپایی های زمستانی و تابستانی زیادی را در بازار ها می توان یافت کرد که نمونه بارزشان دمپایی روفرشی فانتزی یا دمپایی روفرشی مجلسی هستند که در نمونه های جلوبسته وارد بازار های زیادی می شوند. این دمپایی ها اغلب مورد توجه دختر خانم و خانم ها قرار می گیرد و به همین سبب در طرح هایی فانتزی عرضه می گردد. چند نمونه :بازار تولیدی دمپایی صندل قم

 • دمپایی روفرشی گلدار
 •  دمپایی روفرشی حوله ای عروسکی
 • دمپایی روفرشی عروسکی زنانه
 • دمپایی روفرشی عروسکی دخترانه
 • دمپایی روفرشی عروسکی بچگانه
 • دمپایی روفرشی فانتزی و حوله ای
 • دمپایی روفرشی مجلسی
 • دمپایی روفرشی زمستانی

فروشگاه حرید و فروش عمده  تزار مارکت  پخش عمده انواع دمپایی ها به تمام استان های ایران از قم را بر عهده دارد. برای دیدن کانال دمپایی قم تزار روی لینک کلیک کنید.

 

پخش صندل زنانه به طور عمده

از پرطرفدارترین و محبوب ترین صندل ها، صندل های زنانه خارجی بوده که برای خانم ها بسیار پرکاربرد می باشند.

پخش صندل زنانه به طور عمده

 

مرکز فروش انواع صندل های زنانه به صورت عمده

از بهترین صندل های زنانه موجود در بازار، می توان به انواع صندل های زنانه با زیره پیو اشاره کرد. این صندل ها برای زنان مانند دمپایی روفرشی عمل کرده و در مدل های مختلفی تولید می شوند. هرکدام از این مدل ها طراحی های منحصر به فرد و شیک خود را دارند. به طوری که چشم هر خریداری را به خود جذب می کنند.

صندل های پاشنه دار که اغلب در مجالسی و مهمانی ها از آنها استفاده می شوند، از انواع شناخته شده در میان خانم ها به حساب می آیند. صندل های زنانه با طراحی های زیباتر و همچنین خاص تر با نظر به سلیقه خانم ها در دست تولید قرار می گیرند. صندل های زنانه در رنگ های مختلف و طراحی های زیبا در کارخانه عالیباف قم طراحی و عرضه می شوند.

تولیدی ها فعال در ساخت صندل های هولوگرامی

صندل های هولوگرامی که در شهرهایی از جمله: چابهار، زاهدان و مناطق جنوبی کشور بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند، دارای رویه ای از جنس پارچه های شبرنگی و زیره پیو هستند. صندل های هولوگرامی از ظاهری شیک و براق برخوردار بوده و در این مناطق به مقدار قابل توجهی پرفروش می باشند.

نکته جالب این است که تولیدی های تهران اغلب در استان قم در حال پخش صندل های خود بوده و خوشبختانه سایت تزار مراکت این تولیدی ها را شناسایی کرده است. سایت تزار مارکت در این لحظه قادر به فروش و ارسال این محصولات به صورت عمده به تمامی نقاط ایران و همچنین سایر کشور ها می باشد. صندل های هولوگرامی در پاکستان مشتریان زیادی داشته و این کشور مقصد خوبی برای صادرات این محصول به شما می رود.

 

 

 

تولیدی صندل هولوگرامی تزار مارکت بازار تولیدی دمپایی صندل قم
صندل هولوگرامی کفش تزار

 

 

صادرات عمده صندل ها

با توجه به سیاست های بکار گرفته شده در کاهش واردات و تمرکز بیشتر بر روی صادرات توسط دولت، دمپایی و صندل ها مورد توجه سایر کشور های همسایه قرار گرفته است. صندل های تولید شده در کشور و به خصوص استان قم از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. بنابراین این محصولات نقش مهمی در صادرات و حوزه کفش داشته و بازار فراهم شده توسط این محصولات به رشد ارزآوری در کشور کمک کننده می باشد. کارخانه های مانند کارخانه عالیباف قم نقش مهمی در صادرات صندل ها و دمپایی ها به کشور های دیگر دارند.

رنج سایز پا در کشور های همسایه متفاوت بوده و به منظور صادرات صندل برای کشور هایی مانند افغانستان و عراق می بایست به این معیار توجه کرد. سایز پای مردان در افغانستان 40 تا 44 بوده که رنجی متوسط تلقی می شود. ولی برای کشوری مانند عراق که مردان آن پاهایی بلند تر و کشیده تر نسبت به مردان افغانستان دارند، سایز های بزرگ پرفروش خواهند بود.

 

اساس قیمت گذاری صندل های عمده

صندل های تولید شده در تولیدی ها که به دست مصرف کنندگان می رسند مانند کفش ها از کیفیت های مختلفی برخوردارند. رویه و زیره مورد استفاده قرار گرفته در صندل از مهمترین معیار های تعیین قیمت آنها به حساب می آیند. در ادامه به منظور آشنایی بیشتر کاربران با زیره ها، قصد داریم تا به اطلاعات ارزنده ای درباره آنها بپردازیم.

هر کفش زیره مخصوص به خود را دارد و این زیره در کیفیت و راحتی آن بسیار تاثیر گذار است. از این رو برای تهیه یک کفش مناسب می بایست به زیره آن توجه کنیم. در متن پیش رو ما انواع زیره کفش و همچنین ویژگی های هرکدام را بررسی خواهیم نمود.

همانطور که گفته شد، زیره از مهمترین بخش های هر صندلی به شمار می رود. در واقع زیره از اجزای بیرونی صندل بوده که با سطح زمین تماس دارد و از پاهای فرد در برابر آسیب های مختلف محافظت می کند. همچنین زیره در طول عمر صندل تاثیرگذار می باشد. برخی از زیره های صندل ها طراحی های منحصر به فردی داشته که بسیاری از مشتریان را جذب خود می کنند. در اینجا شاید برای شما این سوال پیش بیاید که تفاوت زیره های صندل ها در چیست؟ در جواب باید گفت که هر زیره ای کاربرد خاص خود را دارد که باید به آنها در زمان خرید عمده صندل توجه نمود تا مانع ترک خوردگی و شکستگی زیره شویم.

اساس قیمت گذاری صندل های عمده

پلی یورتان یا به اصطلاح زیره صندل pu چه کاربردی دارد؟

پلی یورتان یا به انگلیسی (Poly Urethane) و به صورت مخفف pu زیره ای سبک و با دوام در صندل ها بوده که از ترکیب دو ماده پلی ال و ایزوسیانات تشکیل می شود. با توجه به وزن پایین و دوام بالای pu، صندل هایی که از این جنس بهره می برند دارای عمر طولانی تر نسبت به سایر صندل ها هستند. انعطاف پذیری در این زیره ها به مقدار قابل توجهی بالا بوده. از این رو زیره ها pu عایق حرارتی در سرما هستند و همچنین احتمال شکسته شدن آنها بسیار کم می باشد. (به گونه ای که استاندارد های جهانی نشان می دهند احتمال شکستگی زیره pu به تقریب 10 درصد است). از قابلیت های دیگر این زیره ها می توان به دوام بالا در برابر رطوبت و لغزش اشاره کرد.

کفش پیو تزار مارکت
کفش با زیره پیو تزار

زیره صندل و کفش TPU

زیره های TPU در انواع صندل ها و کفش ها مقاومت خوبی در برابر سایش و لغزش داشته و برخی از خریداران به دلیل مقاومت بالای این زیره ها، این صندل ها رار خریداری می کنند. انعطاف پذیری و صندل های بالا از دیگر مشخصات زیره های تی پی یو است. مقاومت در مقابل سایش و لغزش باعث عایق بودن این زیره ها و همچنین جلوگیری از شکستگی در آنها می شود. از این رو زیره های TPU در ساخت و طراحی کفش های ایمنی کاربرد دارند.

شاید شما هم این زیره ها را در رنگ بندی های مختلف در بازار مشاهده کرده باشید. دلیل این امر شفاف و بدون رنگ بودن زیره های TPU در حالت عادی است. از این رو تولیدکنندگان و طراحان به راحتی قادر به استفاده از رنگ های مختلف در این زیره ها می باشند.

زیره صندل و کفش PVC

شاید ذهن شما نیز با شنیدن اسم PVC به لوله های آب متمایل شود. ولی این مواد از کاربرد های بیشتری برخوردار بوده و همچنین امکان تبدیل به اشکال مختلف را دارند. زیره های کفش و صندل pvc عایق خوبی در برابر حرارت و سایش هستند. این زیره ها به طور کلی سخت بوده و تولیدی ها با افزودن برخی مواد، آنها را نرم می کنند.

خوشبختانه طرح های زیادی از زیره pvc در بازار به دلیل وزن پایین و قیمت مناسب آنها موجود است. با این وجود این زیره ها در تولید کفش ها، صندل ها و دمپایی هایی با قیمت پایین مورد استفاده قرار می گیرند. از ویژگی های دیگر زیره های pvc می توان به مقاومت در برابر سایش و شکستن اشاره کرد.

زیره صندل و کفش Termo

صندل ها و کفش های تولید شده با زیره های ترمو علاوه بر مقاومت در برابر لغزش و سایش نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند. از این رو این صندل ها برای افرادی که خواستار قدم زدن بر روی سطح های لغزنده هستند، مناسب است. از مزایای دیگر این زیره ها می توان به مواردی همچون مقاومت در برابر شکستگی و چگالی متوسط اشاره نمود. از این رو این زیره ها وزن پایینی داشته و در پیاده روی کاربرد دارند.

 

زیره صندل و کفشEVA

زیره های EVA یا به اصطلاح: (Ethyl Vinyl Acetate) در صنعت تولید انواع صندل و کفش کاربرد فراوانی دارند. این زیره ها از مواد بسیار نرمی تشکیل شده و در مقابل شوک ها و همچنین ضربه های شدید مقاوم هستند. با این وصف، از این زیره ها در ساخت بیشتر کفش های ورزشی استفاده می شود.
دمپایی عمده اصفهان خرید عمده دمپایی اصفهان
بازار تولیدی دمپایی صندل قم

پخش صندل به صورت عمده در قم

با نظر به بالا رفتن نرخ جمعیت در کشور و همچنین نیاز مردم به صندل ها و دمپایی ها در مناطق گرم، فروشگاه ها، مغازه ها و مراکز فراوانی به منظور عرضه و فروش این محصولات به وجود آمده اند. از این رو آنها همواره نیازمند تهیه اجناس مورد نظر مشتریان خود از پخش کننده های مانند عالیباف قم هستند. پخش کنندگانی مانند عالیباف قم در حال حاضر قادر به برطرف کنندگان نیاز مشتریان و صاحبان کسب کار در حوزه انواع صندل و دمپایی می باشند.

صندل از محصولات پر کاربردی محسوب می شود که بازار خوبی در شهر ها و استان های داخل کشور و همچنین کشورهای همسایه دارد. با این وجود کشورهایی مانند: عراق، کویت، افغانستان و… همواره از محصولات صادراتی ما استفاده می کنند.

 

خرید عمده دمپایی_کفش تزار
کارخانه تولیدی دمپایی پلاستیکی _ کفش تزار

معرفی محصولات کانال دمپایی قم:

شرکت های زیادی در ایران، به صورت پراکنده در حال تولید دمپایی هستند. حدود 133 کارگاه تولیدی و 36 تولیدی بزرگ در این زمینه، در حال تولید و عرضه محصولات می باشند. شرکت کفش تزار مارکت علاوه بر تولید محصولات پاپوش در تلاش است تا تمامی محصولات این تولیدی ها را به صورت گسترده و یکپارچه در ایران و سراسر جهان توزیع نماید. یکی از تولیدی های زیر نظر شرکت تزار مارکت، تولیدی دمپایی قم می باشد که انواع محصولات عرضه شده توسط این تولیدی را می توانید از کانال دمپایی قم مشاهده نمایید.

فواید عضویت در کانال پاپوش تزار:

عضویت در کانال پاپوش تزار و کانال دمپایی قم فواید فراوانی دارد. در این قسمت از محتوا سعی داریم مهمترین فواید عضویت در کانال تزار را برای شما شرح دهیم:

 1. آگاهی از جدیدترین محصولات، با مشاهده جزئیات قیمت و تصویر
 2. اطلاع رسانی کانال قبل از واکنش بازار و افزایش قیمت ها
 3. معرفی محصولات خاص و صادراتی
 4. معرفی محصولات حراج شده و آگاهی از قیمت آنها
 5. ارائه جدیدترین روش های فروش محصولات برای خرده فروشان
 6. سفارش آسان و عمده تمامی محصولات
 7. تزار مارکت دارای تاییدیه از وزارت صمت بوده، پس بدون ترس از کلاهبرداری و با اطمینان کامل می توانید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.
 8. تحلیل محصولات به روز و پرفروش بازارهای ایران، آسیا و اروپا
 9. آشنایی با محصولات مناسب سایر کشورها

پس شما مصرف کننده عزیز با عضویت در کانال تزار مارکت و کانال دمپایی قم نه تنها از جزئیات و قیمت محصولات آگاهی پیدا می کنید، بلکه از مزیت های بیشمار آن نیز بهره خواهید برد.

معرفی محصولات کانال دمپایی قم

دمپایی ها، یکی از پرکاربردترین محصولات پاپوش:

دمپایی نوعی پاپوش است که پا را به صورت کامل نمی پوشاند و همیشه نزدیک به پای صاحبش است تا از آن استفاده کند. امروزه دمپایی به دلیل استفاده زیاد، یکی از پرفروش ترین محصولات در دنیای پاپوش ها به شمار می رود. دمپایی ها در انواع، رنگها و مدل های بسیار متنوع در بازار عرضه می شوند. یکی از شرکت هایی که وظیفه تولید و توزیع صندل ها را به عهده دارد، تولیدی دمپایی قم می باشد. دمپایی ها بیشتر برای استفاده در حمام یا استخر کاربرد دارند.

خرید دمپایی عمده قم:

قیمت دمپایی نیز مانند سایر محصولات در هر لحظه متفاوت بوده و نمی توان بهایی شفاف و مشخص برای آن در نظر گرفت. شرکت دمپایی قم، یکی از تولیدی های معتبر در عرصه تولید دمپایی می باشد اما مسافت زیاد، هزینه مسافرت، وقت گیر بودن سفر، هزینه حمل بار و خستگی ناشی از مسافرت باعث شده تا خرید از این تولیدی کاری سخت به نظر برسد. تزار مارکت برای رفع این مشکل راه حلی ارائه کرده است و زمینه های فروش محصولات در بازارهای اینترنتی و از طریق کانال دمپایی قم برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. البته این محصولات توسط تزار مارکت، در بازارهای حقیقی سراسر ایران نیز توزیع می شوند.

دمپایی عمده قم
کانال دمپایی قم

فروش دمپایی عمده و ارزان در تولیدی دمپایی قم

قیمت دمپایی عمده در قم:

قم، یکی از کلانشهرهای مهم ایران، شاهراه ارتباطی بین شهرها و ششمین شهر پرجمعیت ایران است. این شهر از شهرهای زیارتی مهم ایران به شمار می آید و وجود هتل های گوناگون در این شهر باعث شده تا به یکی از قطب های مهم تولید کفش و دمپایی در ایران تبدیل شود. قم، وضع اقتصادی و بازار پررونقی دارد که بخشی از این اقتصاد کلان به بخش پوشاک و دمپایی مربوط می شود و باعث شده تا این شهر در عرصه تولید پاپوش، یکه تازی کند.

شما مصرف کننده عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت محصولات به کانال دمپایی قم مراجعه نمایید. در این کانال امکان ارسال انتقاد و پیشنهاد نیز برای شما فراهم شده است تا با استفاده از نظر شما مخاطبان عزیز، کیفیت محصولات خود را بهبود ببخشیم. در تزار مارکت به دلیل رقابت بالای تولید کننده و تامین کننده، کالا با بهترین قیمت عرضه می شود. دمپایی های روفرشی حوله ای و عروسکی جزء پرفروش ترین پاپوش ها به شمار می روند که قیمت آنها در تزار مارکت بسیار پایین تر از سایر تولیدی ها می باشد. در واقع تزار مارکت کمک بزرگی به انجام معاملات در سراسر کشور می کند. شما مشتری عزیز برای اطلاع از قیمت های استثنایی دمپایی روفرشی زمستانی می توانید به کانال دمپایی قم مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

خرید دمپایی های شیک و ارزان از کانال دمپایی قم و بازار دمپایی قم

دمپایی عمده کفش تزار
دمپایی عمده استخری

 

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
5/5

کانال تلگرام تولیدی کفش و کتونی عمده

برای عضویت در کانال تلگرام عمده کتونی کفش صندل چکمه گالش [email protected]
کانال کفش صندل عمده

ارتباط با تـــزار مارکت:

 مدیرفروش:2603_748_912(98+)
شرکت تزار:5112_784_253(98+)
 کانال تلگرام تزار مارکت:tezarMarket@
پیج اینستاگرام تزار مارکت:tezarmarket@
محصولات تزار مارکت:tezarmarket.com/shop-1/
ایمیل تزار مارکت:[email protected]

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با عرض سلام و وقت بخیر
به علت ملی شدن اینترنت (و درصورت عدم دسترسی به واتساپ و تلگرام) میتوانید در کانال ایتا کفش تزار تمام محصولات را مشاهده و به شماره

09127482603

سفارش خود را در ایتا و یا صورت پیامک ارسال کنید