Eitaa | برای دیدن محصولات حراجی کانال ایتــا کلیک کنید…

تزار مارکت
جستجو
cropped-photo_2020-04-18_00-18-29
تزار مارکت

تزار مارکت در لیست بزرگترین تولیدی کفش ایران

آنچه در این مقاله شرح داده ایم ...

برای دیـدن لیست قیمت +جزئیات حراجی مخصوص شب عید 1402 در کـانـال های زیر عضو شوید :

برای دیـدن لیست قیمت +جزئیات حراجی مخصوص شب عید 1402 در کـانـال های زیر عضو شوید :

 نگاهی به لیست بزرگترین تولیدی کفش ایران

در این مطلب قصد داریم شما خوانندگان عزیز را با شرکت تزار مارکت (Tezarmarket.com) در لیست بزرگترین تولیدی کفش ایران، آشنا سازیم. در ادامه ضمن بررسی مختصر تاریخچه کفش در ایران و اهمیت خرید پاپوش های داخلی، از ویژگی های این شرکت بیشتر صحبت می کنیم. با ما همراه باشید.

بزرگترین تولید کننده کفش ایران در بازار عمده فروشی آنلاین
بزرگترین تولید کننده عمده کفش در ایران بطور آنلاین-تزارمارکت

تاریخچه کفش در ایران

بر اساس گزارش های تاریخی و کاوش های باستان شناسی، ایران یکی خاستگاه های اولیه تولید کفش در جهان است. در گذشته های خیلی دور، ایرانیان به منظور حفاظت و آسایش پا در برابر سنگلاخ ها، از پوست حیوانات و چرم طبیعی استفاده می کردند.

گذشت زمان موجب بروز خلاقیت در ساخت پاپوش ها گردیده است. به طوریکه علاوه بر چرم طبیعی، به تدریج از پارچه های نخی و ابریشمی، سنگ های تزئینی و دیگر مواد اولیه نیز در تولید پاافزار استفاده شد. از آنجا که سرزمین عزیز ما ایران وسعتی پهناور دارد و هر نقطه از آن دارای ویژگی های جغرافیایی و خصوصیات فرهنگی متمایز است، این گوناگونی ها در ساخت پاپوش ها نیز موثر واقع شد‌ه است.

به طور مثال، در نواحی غربی ایران به دلیل موقعیت کوهستانی و هوای گرم در تابستان، نیاز مردم به استفاده از پاافزار های سبک، راحت و در عین حال مقاومی است که بتواند رفت و آمد در چنین محیطی را تسهیل کند. به پاپوش های دستباف بومی و سنتی این منطقه، گیوه گفته می شود که یکی از صنایع دستی و هنری ایران است.

همچنین، در نواحی شمالی به دلیل وجود رطوبت بالا و میزان بارش بسیار، پاپوش ها به گونه ای ساخته می شوند که بتوانند به عنوان عایق در برابر رطوبت و گل ولای عمل نمایند. این نوع پاافزار های سنتی مناطق شمالی کشور، گالش نامیده می شوند. بر این اساس می توان به جرات گفت که حرفه دوخت‌ و دوز کفش در ایران، یک هنر بومی و مهارت سنتی است.

اهمیت خرید پاپوش های داخلی

آشنایی ما به عنوان یک خریدار با لیست بزرگترین تولیدی کفش ایران، صرفاً بخاطر افزایش آگاهی و اطلاعات تجاری نیست. تولیدی های داخلی، قلب تپنده صنعت پاپوش ایران هستند. آیا تاکنون فکر کرده اید که با خرید پاافزار های خارجی و به خصوص محصولات قاچاق، در دراز مدت چه بر سر این قلب تپنده خواهد آمد؟

شاید خیلی از افراد متوجه این مسئله نباشند که با خرید هر جفت از این پاپوش های قاچاق، شغل یک کارگر ایرانی در معرض خطر قرار می گیرد و به همان میزان، یک کارگر خارجی صاحب شغل می شود. این موضوع در شرایطی که کشور گرفتار بحران های اقتصادی شده و مردم به ویژه قشر کارگر، در وضعیت معیشتی نابسامان قرار گرفته اند، از اهمیت دوچندان برخوردار است. هر انتخاب نادرست ما می تواند زندگی یک کارگر و در نهایت، حیات یک کارگاه را تحت تاثیر قرار داده و این قلب تپنده را از تپش بیندازد.

البته هر خریداری حق دارد تا به پا افزاری با کیفیت دسترسی داشته باشد. یکی از دلایل مهم رجوع مردم به کفش های خارجی به جای محصولات فرآوری شده داخلی، کیفیت و دوام آنهاست. اگرچه بی کیفیت دانستن همه پاپوش های تولید داخل، به دور از واقعیت است و مسلماً میزان مرغوبیت بالای این محصولات، نسبت به نمونه های خارجی آن به ویژه پا افزار های کپی و درجه چندم را نادیده می گیرد، اما بهتر آن است که تولیدی ها نیز بیش از پیش، علاوه بر کیفیت بهتر به سمت تنوع بیشتر و طراحی های زیباتر بروند.

یکی از مرجع های مهم تولید و عرضه کفش در ایران که در اینجا به معرفی آن خواهیم پرداخت، شرکت تزار مارکت است. بدون شک محصولات این شرکت نه تنها بر بعضی از پا افزاری های بی ارزش خارجی ارجحیت دارد، بلکه رقیبی سرسخت برای محصولات مرغوب خارجی نیز می باشد!

بزرگترین تولید کننده کفش ایران در بازار عمده فروشی آنلاین
بزرگترین تولید کننده کفش عمده در ایران بطور آنلاین-تزارمارکت

جایگاه عرضه کنندگان در بازار

عرضه کنندگان از این جهت که رابط بین تولید کنندگان و خریداران می باشند، با ارزش هستند. بدون شک بررسی لیست بزرگترین تولیدی کفش ایران، بدون حضور عرضه کنندگان ناقص و ناکارآمد خواهد بود. دلیل این مسئله آن است که از یک سو، بسیاری از مغازه داران و فروشندگان خرده فروش، قادر به ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و خرید کفش عمده از تولیدی نمی باشند.

اغلب تولیدی ها یا به صورت پراکنده فعالیت می کنند و یا آنکه بی نام و نشان هستند. حتی اگر بخواهید به محل استقرار و کانون فعالیت این تولیدی ها در شهر های شناخته شده ای مانند تبریز یا اسلامشهر مراجعه کنید، احتمالاً باید وقت و هزینه زیادی را برای دسترسی مستقیم به محصولات متحمل شوید. این موضوع برای مغازه داری که در یکی از شهر های جنوبی کشور فعالیت می کند، مسلماً سخت و مشکل زا است.

از سوی دیگر، اغلب تولید کنندگان نیز قادر به جلب مشتری به صورت مستقیم و تخصصی نیستند. استراتژی جهت برقراری ارتباط با مشتری و بهره گیری از اصول بازاریابی، حرفه ای است که عرضه کنندگان برتر از پس آن برمی آیند. در نتیجه توجه به نقش عرضه کنندگان، بسیار حائز اهمیت است. یکی از بهترین عرضه کنندگان پاپوش در ایران که خود نیز در پروسه تولید و ساخت پاافزارها مشارکت دارد و علاوه بر این، اقدام به آموزش و مشاوره به علاقه مندان می نماید، شرکت تزار مارکت است.

 

معرفی تزار مارکت

تزار مارکت (Tezarmarket.com) یکی از مهم ترین گزینه های موجود در لیست بزرگترین تولیدی کفش ایران، یا بنا به تجربه برخی خریداران، شاید بتوان گفت صدرنشین این لیست است!. شرکت تزار، گروه تجاری و آموزشی کم نظیری است که بیش از دو دهه در عرصه کفش، صندل و دمپایی مشغول به فعالیت مستمر و موفق است.

تزار مارکت به دلیل برخورداری از روابط گسترده در میان تولیدی های سراسر کشور و همکاری با تولیدکنندگان نمونه، همواره جدیدترین کالاها را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. گفتنی است که کانال تلگرام تزار به آدرس Tezarmarket@، محل عرضه و نمایش بیش از ۳ هزار پاپوش متنوع و مدرن است.

تاجران و فروشندگان گرامی بی آنکه نیازی به گشت و گذار های زمان بر و طاقت فرسا در بازارها و مراکز عمده فروشی داشته باشند، می توانند به راحتی از بازار آنلاین تزار مارکت بهره مند شده و کالای دلخواه خود را سفارش دهند. برای این کار کافی است تصویر محصول مورد نظر خود را به بخش مشاور فروش در پشتیبانی تلگرام ارسال کنید تا مراحل تکمیل سفارش و صدور فاکتور، توسط کارکنان تزار انجام گردد.

بزرگترین تولید کننده کفش ایران در بازار عمده فروشی آنلاین
بزرگترین تولید کننده کفش عمده در ایران بطور آنلاین-تزارمارکت
تنوع و کیفیت بالا
پاافزار های ارائه شده در کانال تلگرام، اینستاگرام و وبسایت تزار مارکت، با کیفیت بالا، تنوع زیاد و طراحی های زیبا، خدمت مشتریان عزیز عرضه می گردد. شرکت تزار همواره تلاش نموده تا در کنار مرغوبیت و کیفیت، زیبایی و تنوع را نیز در دستور کار خود قرار دهد.

فضای امن و مطمئن

برای جلب اعتماد مشتری به یک عرضه کننده آنلاین پاپوش، هیچ چیز به اندازه امنیت در خرید و پرداخت پول، مهم و کارآمد نخواهد بود. شرکت تزار مارکت با در اختیار داشتن مجوز های لازم، تضمین گر امنیت و اعتماد مشتریان عزیز است. شما می توانید با تزار مارکت، از خطر کلاهبرداری های اینترنتی در امان بمانید.

اکسپرس سریع

یکی دیگر از مزیت های شرکت تزار مارکت به عنوان صدرنشین لیست بزرگترین تولیدی کفش ایران، ارسال سریع پاپوش های خریداری شده در کوتاه ترین زمان ممکن، با هزینه های مقرون به صرفه است. شما خریداران عزیز می توانید پس از تعیین محل تحویل کالا، پاافزار های خود را در موعد مقرر از اکسپرس تزار تحویل بگیرد. ارزش و ضرورت خدمت رسانی در تزار مارکت به اندازه ای مهم است که در صورت تاخیر اکسپرس، شرکت به شما وجه نقدی به عنوان خسارت دیرکرد پرداخت می کند!
لیست قیمت
شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *