Eitaa | برای دیدن محصولات حراجی کانال ایتــا کلیک کنید…

تزار مارکت
جستجو
cropped-photo_2020-04-18_00-18-29
تزار مارکت

قیمت تولیدی صندل مجلل تزار زنانه و دخترانه قیمت جدید

خرید عمده صندل ساده شیک

آنچه در این مقاله شرح داده ایم ...

برای دیـدن لیست قیمت +جزئیات حراجی مخصوص شب عید 1402 در کـانـال های زیر عضو شوید :

برای دیـدن لیست قیمت +جزئیات حراجی مخصوص شب عید 1402 در کـانـال های زیر عضو شوید :

خرید عمده صندل و دمپایی کانال صندل زنانه

برای عضویت در کانال محصولات تزار بر روی تصویر و یا لینک کلیک( https://t.me/tezarmarket )کنید.

کانال دمپایی ارزان
کانال دمپایی ارزان

مشکلات خرده فروشان

با توجه به افزایش کرایه مغازه ها و کاهش شدید توان خرید مردم و افزایش کرایه بین شهری وقیمت بالا تنوع کم بنکدران شهر ها  و هزینه بالا مسافرت و ارزش زمان، بهترین راه حل خرید اجناس مستقیم از خط تولید است اما متاسفانه خط تولیدها به کمتر از 100 عدد کارتن خرید رضایت نمی دهند پس چاره چیست!؟

تزار مارکت چه کمکی میتونه کنه

نگران نباشید،تزار مارکت شما را کمک می کند، شما می تونید تحلیل هر محصول به صورت تصویر و ویدیو از هر محصول ببینید.

و از هر کدوم که خوشتون اومد خرید عمده دمپایی و صندل مستقیم از خط تولید در حجره تولید کننده داخل سایت و کانال تلگرام تزار از یک کارتن تا 1000 کارتن با هر مقدار تنوع خرید خودتون رو انجام بدید،

و به انتخاب شما در هر ساعت زمان مکانی محصول خودتون رو دریافت کنید.

و از امکان تحویل رایگان در هر نقطه بهرمند بشید، شما می تونید تمام مرحله سفارش کالا خودتون را ببینید، در صورت هر گونه مشکل خرید خودتون ویرایش یا در صورت مشکل در کالا و خرابی پاپوش خودتون رو عودت کنید.

برای دیدن محصولات روی لینک(https://tezarmarket.com/shop-1/ )یا عکس کلیک کنید

خرید عمده دمپایی
خرید عمده صندل و دمپایی

قیمت محصولات

قیمت محصولات مانند صندل زنانه دست دوز تزار نیلو بین 9-15 تومان نقلی میانه بزرگ است

خرید عمده دمپایی زنانه پاپا
خرید عمده دمپایی زنانه

تزار مارکت

شرکت تزار مارکت با تلاش زیاد سعی بر ایجاد اعتماد و ساختار قوی خدمات به مشتریان علاوه بر اعتماد مشتریان داخل کشور ایران کرد و توانسته است تاجران سایر کشور های دنیا را به تولیدات هنرمندان و صنعت گران  ایرانی جذب کند.در دنیای امروزه اولویت تاجران در تجارت، داشتن یک مشاور برجسته و مورد اعتماد و متخصص می باشد که توانایی شناخت محصول و مراحل معامله و ارسال به مقصد را برایشان به سهولت انجام دهد.شرکت تزار مارکت با داشتن کادر ماهر انجام معاملات را در محیطی آرام و مطمئن انجام می دهد. در این جا به فروش عمده کفش و دمپایی انواع پاپوش ساحلی با بهترین قیمت و ارسال سریع محصول از خط تولید برای شما در سایت و کانال دمپایی ارزان قرار دادیم.

 

خرید عمده صندل و دمپایی

مشکلات عمده که خرده فروشان با آن مواجه اند!؟

همانطور که می دانیم افزایش شدید تورم سبب بسیاری از گرانی ها شده است. افزایش کرایه مغازه ها و کاهش شدید توان خرید مردم و افزایش کرایه بین شهری و قیمت بالا تنوع کم بنکدران شهر ها  و هزینه بالا مسافرت و ارزش زمان، بهترین راهکار برای این نوع مشکل خرید اجناس مستقیم از خط تولید است اما متاسفانه خط تولیدها به کمتر از 100 عدد کارتن خرید رضایت نمی دهند پس چاره چیست!؟

قیمت عمده صندل و دمپایی زنانه و دخترانه

کانال دمپایی ارزان

حالا تزار مارکت چه کمکی میتونه به ما کنه!؟

نگران نباشید،تزار مارکت شما را کمک می کند، شما می تونید تحلیل هر محصول به پیشنهاد شما به صورت تصویر و ویدیو از هر محصول ببینید.

و از معایب مزایایی هر کدوم و میزان فروش در شهر های مختلف با خبر بشید ، تا انتخابی درست برای بازار هدف خودتون داشته باشید.و از هر کدوم که خوشتون اومد مستقیم از خط تولید در حجره تولید کننده داخل سایت و کانال تلگرام تزار از یک کارتن تا 1000 کارتن با هر مقدار تنوع خرید خودتون رو انجام بدید،

و به انتخاب شما در هر ساعت زمان مکانی محصول خودتون رو دریافت کنید.

شما می تونید از امکان تحویل رایگان در هر نقطه بهرمند بشید، و به درخواست خودتون تمام مرحله سفارش کالا خودتون را ببینید، در صورت هر گونه مشکل خرید خودتون ویرایش یا در صورت مشکل در کالا و خرابی پاپوش خودتون رو عودت کنید.

 

خرید عمده صندل و دمپایی/

شرکت تزار مارکت

شرکت تزار مارکت با تلاش زیاد سعی بر ایجاد اعتماد و ساختار قوی خدمات به مشتریان علاوه بر اعتماد مشتریان داخل کشور ایران کرد و توانسته است تاجران سایر کشور های دنیا را به تولیدات هنرمندان و صنعت گران  ایرانی جذب کند.در دنیای امروزه اولویت تاجران در تجارت، داشتن یک مشاور برجسته و مورد اعتماد و متخصص می باشد که توانایی شناخت محصول و مراحل معامله و ارسال به مقصد را برایشان به سهولت انجام دهد.شرکت تزار مارکت با داشتن کادر ماهر انجام معاملات را در محیطی آرام و مطمئن انجام می دهد. در این جا به فروش عمده کفش و دمپایی انواع پاپوش ساحلی با بهترین قیمت و ارسال سریع محصول از خط تولید برای شما در سایت و کانال دمپایی ارزان قرار دادیم.

خرید عمده کتونی

تولید و فروش انواع صندل طبی زنانه و مردانه

همانطور که همه ما می دانیم تولیدی های زیادی تهیه و تولید پاپوش و کفش صندل دمپایی پلاستیکی ارزان فعالیت دارند

به نظر شما کدام یک از این محافطان پا مناسب است؟ آیا قیمت در خرید شما تاثیر گذار نیست!؟آیا کیفیت درخرید شما تاثیر گذار نیست!؟

پا یک عضو مهم است و از آن به عنوان قلب دوم یاد میکنند.

حتما از آن محافظت کرد تا احتمال آسیب دیدگی آن به حداقل برسد.

اگر عادت دارید در فصل گرما از صندل های تابستانی استفاده کنید، بهترین انتخاب شما می تواند انواع صندل طبی باشد که در فروشگاه های کفش و صندل به فروش میرسند.

 

فروشندگان و خریداران عمده انواع  صندل های طبی از کجا و چگونه می توانند!

اما فروشندگان و خریداران عمده انواع  صندل های طبی از کجا و چگونه می توانند انواع کفش پاپوش های زنانه , دخترانه و مردانه و بچگانه و حتی پسرانه های با کیفیت تمیز عالی شیک را با قیمت فوق العاده مناسب و ارزان قیمت عمده از بازار تخصصی تولید کنندگان تهیه نمایند؟

 

شرکت تولیدی و صادراتی تزار مارکت

شرکت تولیدی و صادراتی تزار مارکت با تولیدی های خود و سایر دوستان که در زمینه تولید مدل های مختلف پاپوش به ویژه دمپایی عمده ارزان با کیفیت و صندل طبی فعالیت گسترده ای را شروع کرده اند دارند توانسته مدل و طرح های مختلفی از صندل های طبی و معمولی که در طرح و مدل های مختلف در تولیدی ها تولید شده و با قیمت های مناسبی به فروش میرسند را گردآوری نماید و به صورت عمده و اینترنتی به فروش رساند.

اگر شما هم قصد دیدن بسیاری از مدلهای بسیار جذاب  و اطلاع از قیمت فروش عمده دمپایی و صندل را دارید عضو کانال تلگرام تزار مارکت شوید.

خدمات ما

تزار مارکت با ایجاد اعتماد و ساختار قوی خدمات به مشتریان علاوه بر اعتماد مشتریان داخل کشور ایران  بلکه توانسته است تاجران سایر کشور های دنیا را به تولیدات هنرمندان و صنعت گران  ایرانی جذب کند.در دنیای امروزه اولویت تاجران در تجارت، داشتن یک مشاور برجسته و مورد اعتماد و متخصص می باشد که توانایی شناخت محصول و مراحل معامله و ارسال به مقصد را برایشان به سهولت انجام دهد.شرکت تزار مارکت با داشتن کادر ماهر انجام معاملات را در محیطی آرام و مطمئن انجام می دهد. در این صفحه به فروش عمده کفش ساحلی با بهترین قیمت و ارسال سریع محصول از خط تولید برای شما

با ما در تماس باشید:

پشتیبانی تزار / تلفن تماس:   09168884794

اینستاگرام: http://www.instagram.com/tezarmarket_shoes

کانال تلگرام: https://t.me/tezarmarket

پست الکترونیک: Tezarmarket1@gmail.com

کانال صندل زنانه

صندل

ویژگی های محصولات تزار مارکت:

 • قیمت مناسب
 • مقرون به صرفه
 • دارای دوخت مناسب
 • وزن مناسب
 • رویه دمپایی کیفیت مناسب
 • زیره دمپایی مقاوم
 • نرم
 • مدل جذاب زیبایی

 

 

تزار بازار تجارت تولیدات صنعتی و خانگی

تــزار. داستـان هــزار محصول را روایت می کند، از خط تـولید تـا فـروش عمـده به حجره هـای سـرتاسـر ایران و پنـج قـاره جهـان ،اینجــا دنیایی در میـان هـزاران حجـرهُ حجـره دار محصولات متنوع که کارگـران ایـرانی با قلبشان آن را برای ما به ارمغان می آورند.

قیمت عمده صندل و دمپایی زنانه و دخترانه

تاریخچه کفش دمپایی اولیه

بر اساس تحقیقات و اطلاعات بدست آمد اولین نوع کفش از برگ درختان و یا پوست جانواران بوده است.

به گونه ای که آنرا به دور پا می پیچیدن .

پس از گذشت سال ها از اختراع کفش با برگ درختان و  صندل ها اختراع رسید.

که از مخترع آن نامی ثبت نشده و ناشناخته است.

ویژگی صندل طبی در مناطق مختلف متنوع می باشد . بطور مثال در گذشته در مناطق گرمسیری از صندل هایی استفاده می گردید.

وبلاگ تزار

کفش پنگوئن قم / کانال تلگرام کفش شهپر / شماره تلفن کفش شهپر / کفش شهپر دیجی کالا / قیمت صندل شهپر پوتین نظامی شهپر / تولیدی کفش قم / قیمت کفش ناجا / قیمت کفش ایمنی شهپر / کانال صندل ارزان / پخش عمده صندل زنانه /پخش عمده دمپایی / کانال تلگرام دمپایی مجلسی / کانال تلگرام شهر صندل / کانال تلگرام تولیدی دمپایی / کانال تلگرام دمپایی روفرشی / کانال تلگرام دمپایی نیکتا / کانال تلگرام دمپایی روفرشی / کانال تلگرام دمپایی نیکتا / پخش عمده دمپایی / کانال دمپایی روفرشی عروسکی /کانال تلگرام صندل مجلسی / کانال تلگرام کفش و صندل / کانال تلگرام صندل دخترانه /کانال صندل ارزان /کانال تلگرام دمپایی مجلسی /کانال دمپایی زنانه /کانال تلگرام تولیدی دمپایی پخش عمده صندل زنانه /کانال تلگرام دمپایی روفرشی / کانال تلگرام شهر صندل / تولیدی صندل زنانه / کانال تلگرام دمپایی نیکتا / کانال صندل ارزان / کانال تلگرام دمپایی مجلسی / کانال دمپایی زنانه / کانال تلگرام شهر صندل / کانال تلگرام تولیدی دمپایی / کانال تلگرام دمپایی روفرشی / پخش عمده صندل زنانه / پخش عمده دمپایی / کانال تلگرام دمپایی مجلسی / کانال صندل ارزان
خرید و فروش عمده صندل طبی / کانال تلگرام تولید کننده پخش کننده صندل طبی / آدرس پخش کننده عمده صندل طبی /خرید صندل طبی زنانه صندل طبی پرستاری صندل طبی زنانه / صندل طبی زنانه خارجی / فروشگاه صندل طبی زنانه قیمت صندل طبی زنانه خرید عمده صندل طبی روفرشی

خرید صندل

خرید صندل زنانه به صورت مستقیم یا غیر مستقیم انجام می شود.

این کفشها توسط تولید کنندهای زیادی با کیفیت بالا تولید می شود.

 

بازار تخصصی خرید عمده صندل و دمپایی

بازار تخصصی خرید عمده صندل و دمپایی از بازارچه تخصصی پاپوش تزار با حضور تمام حجره های تولیدکنندگان ،از سرتاسر ایران راحت خرید کنی!!!از خرید و فروش عمده تا صادرات شما می‌تونید در تـزار مارکت عمده بخرید و بفروشید !!!! از خـریـد پـر از استـرس ،ترس، کانال تلگـرامی در امان باشید فروشی تا صادرات بازار بین المللی “تـرار مـارکت ” رویای شما را به حقیقت می پیوندد.تحقق رویایی شما
قبل
بعد

 صندل پاپوش ساحلی

این پاپوش با ظاهری چشم نواز و کیفیتی عالی برای ساحل و مجموعه های آبی داشته و دارد

در نرخ قیمتی مناسب تری آماده خریداری در حجره این تولید کننده می باشد.این مدل از انواع مدل های پرفروش دمپایی در میان دختران و زنان و به خصوص دخترها، دمپایی  دخترانه می باشد.

کفش پنگوئن قم / کانال تلگرام کفش شهپر / شماره تلفن کفش شهپر / کفش شهپر دیجی کالا / قیمت صندل شهپر پوتین نظامی شهپر / تولیدی کفش قم / قیمت کفش ناجا / قیمت کفش ایمنی شهپر / کانال صندل ارزان / پخش عمده صندل زنانه /پخش عمده دمپایی / کانال تلگرام دمپایی مجلسی / کانال تلگرام شهر صندل / کانال تلگرام تولیدی دمپایی / کانال تلگرام دمپایی روفرشی / کانال تلگرام دمپایی نیکتا / کانال تلگرام دمپایی روفرشی / کانال تلگرام دمپایی نیکتا / پخش عمده دمپایی / کانال دمپایی روفرشی عروسکی /کانال تلگرام صندل مجلسی / کانال تلگرام کفش و صندل / کانال تلگرام صندل دخترانه /کانال صندل ارزان /کانال تلگرام دمپایی مجلسی /کانال دمپایی زنانه /کانال تلگرام تولیدی دمپایی پخش عمده صندل زنانه /کانال تلگرام دمپایی روفرشی / کانال تلگرام شهر صندل / تولیدی صندل زنانه / کانال تلگرام دمپایی نیکتا / کانال صندل ارزان / کانال تلگرام دمپایی مجلسی / کانال دمپایی زنانه / کانال تلگرام شهر صندل / کانال تلگرام تولیدی دمپایی / کانال تلگرام دمپایی روفرشی / پخش عمده صندل زنانه / پخش عمده دمپایی / کانال تلگرام دمپایی مجلسی / کانال صندل ارزان
چکیده :/اولین دمپایی ها ویژگی کلیدی و مهم برای خرید یک صندل طبی مناسب /

خرید عمده کفش ساحلی خرید عمده کفش ژله ای زیبا

با طراحی های منحصر به فرد از این محصول فانتزی روانه بازارهای فروش گردیده است.

خرید از کانال تلگرام تزار مارکت

تولیدی ها برای رقابت با دیگر همکارانشان و همچنین بالا بردن میزان فروش خود همواره سعی شان بر این است که بهترین و شیک ترین صندل و کفش ها را با ارزان ترین قیمت ممکن در بازار تزار مارکت به بهترین شکل ممکن برای فروش عرضه کنند. پس برای شروع هر چه زودتر فقط کافی است شما عضو کانال تلگرام تولیدی تزار مارکت شوید و ازبین 3 هزار محصول عمده با کیفیت ترین محصولات را خریداری نمایید. وارد کانال دمپایی ارزان @tezarmarket شوید.

 

طرح رنگ صندل عمده در تزار مارکت

پاپوش های زنانه در انواع طرح ها و رنگ های بسیار زیاد و زیبا مختلف توسط تولید کننده ها در ایران تولید و توضیع می شود که خواهان بسیار زیادی در کشور های همسایه مخصوصا عراق عمان قطر نیز دارد. همانطور که می دانیم  در ایران عمده فروشی های زیادی وجود دارند که این کالا ها را در سایز های مختلف با قیمتی ارزان تر از بازار به فروش می رسانند.

فروش عمده این صندل زنانه و پاپوش های دخترانه کفش ها در داخل شهر ها بسیار زیاد می باشد  این امر موجب شده است فروش این محصول نیز افزایش یافته است.

کانال فروش صندل زنانه

فروش آنلاین صندل

انسان از اول پیدایش تا به امروز دنبال ایجاد آرامش و آسایش برای خود بود است و همیشه با دنبال ایجاد آرامش با ابداعیات خود بود و هست، اینترنت  خرید و فروش آنلاین و غیر حضوری را می توان یکی از این موارد ایجاد آرامش و آسایش دانست بهترین و کم هزینه ترین شیوه های خرید و فروش .

چکیده :فروش عمده دمپایی اراک / قیمت عمده دمپایی اراک / پخش عمده دمپایی در اراک /  انواع دمپایی های پخش عمده در اراک / نکات خرید دمپایی خوب / نکات خرید صندل خوب / تولیدی دمپایی اراک عمده فروشی دمپایی روفرشی اراک کانال دمپایی اراک کانال عمده فروشی دمپایی اراک آدرس تولیدی و پخش دمپایی اراک کانال تلگرام دمپایی اراک / شرکت پخش عمده دمپایی اراک / خرید فروش عمده دمپایی اراک / دمپایی روفرشی اراک / دمپایی مجلسی اراک /کانال تلگرام دمپایی اراک / کانال عمده فروشی دمپایی اراک / آدرس عمده فروشی دمپایی در اراک / عمده فروشی دمپایی صندل طبی اراک /خرید عمده دمپایی اراک /

مزیت خرید فروش اینترنتی

دیگر مزیت های این شیوه از خرید و فروش،

این است که خریداران و فروشندگان و تولیدکنندگان

توسط مشتریان بیشتری شناسایی و سبب جلب مشتریان جدید می شود،

و می توان از همین طریق اعتماد ایجاد کرد.

که این خود می تواند تا حد زیادی در میزان فروش

انواع پاپوش کفش و صندل هایی که تولید می کنند داشته باشد.

در هنگام خرید انواع صندل و پاپوش باید به چه گزینه های دقت کرد!؟

در هنگام خرید انواع صندل و پاپوش باید به گزینه نرمی لطافت سبکی و زیبایی دقت بسیار زیادی کرد .و از طرفی مشتریان می توانند تنوع محصولات زیادی برای خرید انواع محافظ پا دخترانه و پسرانه بچگانه ، زنانه ، مردانه را به صورت آنلاین مشاهده و قیمت فروش آنها را با هم مقایسه و در نهایت بهترین و شیک ترین مدل را انتخاب و عمده خرید نمایند.
از طرفی این روش می تواند به مشتریان کمک کند تا با مغازه داران و تولیدی های جدیدی آشنا کند.

همه این مزایا سبب گشته تا تولیدی های بسیاری از جمله تولیدی های انواع صندل و دمپایی های بچگانه، مردانه، زنانه و دخترانه و پسرانه هم از شیوه ی خرید و فروش، برای فروش عمده انواع تولیدات خود استفاده کنند.

 

شما هم به دنبال تولیدی های صندل و دمپایی هستید

اگر شما هم به دنبال تولیدی های صندل و دمپایی هستید.

که محصولات و تولیداتشان را به صورت آنلاین به فروش برسانند.

می توانید به مراجعه به کانال این مرکز بهترین پاپوش ها را که توسط تولیدی های مختلف تولید می شود

را مشاهده و در صورت پسند به صورت عمده خرید کنید.

دمپایی

(به انگلیسی: slippers) و در ترکی ( آیا خقابی یا باشماخ) می گویند . نوعی پای‌افزار پاپوش نرم و سبک برای محافظت است که برای پوشیدن در محیط خانه و  خارج از خانه بکار می‌رود و پا را هم کامل نمی‌پوشاند. را معمولاً از جنس پلاستیک یا نمد یا چرم نرم درست می‌کنند و گاه لایه‌ای از پارچه نیز بر روی آنها دوخته می‌شود. این پای‌افزار در انواع: جلو بسته – لا انگشتی – معمولی موجود است پاپوش های پلاستیکی بیشتر برای استفاده در حمام یا کنار استخر کاربر دارد. منظور از واژه دمپایی اینست که در درون خانه نزدیک به پای صاحب آن (دمِ پای او) قرار دارد.

آدرس تولید کننده انواع دمپایی پاپوش

خرید صندل زنانه به صورت مختلف مستقیم یا غیر مستقیم تلگرام اینستاگرام با خطر احساس کلاهبرداری نارضایتی انجام می شود. این کفش ها توسط تولید کننده های زیادی با کیفیت بالا تولید می شود و به بازار های زیادی در خاورمیانه اورپا جهانی و داخلی با قیمتی مناسب عرضه می گردد.روش های خرید این کالا به دو شکل انجام می شود. بسیاری از خریداران با مراجعه مستقیم و بدون واسطه با مراکز معتبر اقدام به خرید می کنند شما می توانید از حجره بازار عالیباف مارکت (مرکز فروش تولید کنندگان کفش انواع پاپوش)در

تلگرام تزار مارکت و اینستاگرام تزار مارکت بازارچه تزار مارکت با اطمینان و امکان عودت کالا.

کانال تلگرام دمپایی روفرشی کانال دمپایی روفرشی عروسکی / کانال دمپایی قم / پخش عمده دمپایی / کانال تلگرام دمپایی نیکتا / کانال صندل ارزان / کانال صندل عمده / کانال تلگرام کفش و صندل / لیست کارخانه های دمپایی قم / تولیدی صندل در قم /حراجی دمپایی / پخش عمده صندل زنانه خارجی / خرید دمپایی خام / کانال دمپایی ارزان /کانال دمپایی ارزان / دمپایی ارزان قم / تولیدی دمپایی در تهران / کارخانه دمپایی گلپا / فروش عمده دمپایی نیکتا / دمپایی عمده ارزان / تولید دمپایی / بازار عمده فروشی دمپایی تهران / دمپایی عمده ارزان / بازار دمپایی تهران / فروش عمده دمپایی / عمده فروشی دمپایی در اهواز / فروش عمده دمپایی نیکتا / حراجی دمپایی / عمده فروشی کفش و دمپایی / کانال دمپایی ارزان / دمپایی ارزان قم / بازار عمده فروشی دمپایی کانال تلگرام دمپایی نیکتا بازار دمپایی قم
کانال تلگرام دمپایی روفرشی کانال دمپایی روفرشی عروسکی

صندل طبی زنانه

صندل طبی زنانه یکی از انواع صندل هایی است که توسط شرکت های معتبری در سایز های متنوع تولید و به بازار فروش توضیع می شود. برای خرید  صندل  زنانه در بازار ایران فروشگاه ها و مراکز فروش زیادی وجود دارند که می توانیم به آن ها مراجعه کنیم . این مراکز انواع این کالا هارا با درجه کیفیتی متنوع توسط برند های مختلف با قیمت های مناسب می فروشند.برای خرید صندل زنانه ارزان می توان به عمده فروشی ها و مراکز مختلفی در کشور مراجعه کرد .چون بعضی از تولیدکنندگان به صورت مستقیم یا غیر مستقیم محصولاتشان را به مشتریان خود عرضه می کنند.

 

فروش ارزان ترین صندل روفرشی‌ ایرانی

برند های مختلف و زیادی تولیدی دمپایی و کفش زنانه مردانه پسرانه و دخترانه وجود دارند .که انواع کفش پاپوش دمپایی پلاستیکی ارزان را تولید و به پخش کنندگاندر شهر هار مختلف با حداقل 100 کارتن بع فروش می رسانند.و صندله ای مردانه و زنانه را با کیفیت های متفاوت متنوع در همه ی کشور ما تولید و پخش می شود.خیلی از این برند های خوش نام مثل برند تزار مارکت در کیف و کفش بسیار معروف

و تولیدات زیاد و با کیفیتی نیز دارند که می توانید از کانال تلگرامی تزار تهیه کنید.

کانال فروش صندل زنانه

خرید عمده صندل فانتزی دخترانه 

انواع دمپایی فانتری دخترانه با ظاهری چشم نواز و کیفیتی عالی که داشته،

در نرخ قیمتی مناسب تری آماده خریداری در نمایندگی های فروش اینترنتی می باشد.یکی دیگر از انواع مدل های پرفروش دمپایی در میان کودکان و به خصوص دخترها، دمپایی فانتزی دخترانه می باشد

که در کارخانجات تولیدی امروزی، با طراحی های منحصر به فرد از انواع طرح های عروسکی و فانتزی روانه بازارهای فروش گردیده است.

 

دمپایی فانتزی دخترانه

دمپایی فانتزی دخترانه، نمونه های روفرشی و مجلسی داشته که به جرئت می توان گفت دمپایی روفرشی از نرخ فروش بیشتر و بهتری برخوردار بوده و به همین سبب تولید کنندگان سعی بر آن داشته تا با افزودن کیفیت و زیبایی ظاهری این دمپایی ها، پاسخگوی نیاز بازارهای کشور باشند.امروزه حتی شاهد تولید انواع دمپایی فانتری عروسکی بافتنی و عرضه آن به بازارهای کشور نیز بوده ایم که این طرح ها مناسب فصل هاست سرد سال و مخصوص کودکان یعنی دختر بچه و پسر بچه ها می باشند.

مارک های ایرانی

بسیاری از مارک های ایرانی به دلیل این که محصولاتشان از کیفیت

بالایی برخوردار بوده و در طراحی آن ها نیز خلاقیت زیادی دارند به عنوان بهترین

مارک های کشور شناخته  شده اند.

این مارک ها صندلهای زیبای زنانه را با قیمتی مناسب به فروشگاه ها و ور ارسال می شوند

خرید عمده صندل های روفرشی همانطور که از نامشان پیدا است داخل خانه پوشیده می شوند و اغلب کفی های نرم و راحتی دارند.

استفاده از انواع صندل های روفرشی های تابستانی و زمستانی امروزه که کف اغلب خانه ها از سرامیک و پارکت است بسیار مرسوم شده به خصوص در فصل زمستان .

به همین خاطر تولیدی هایی که در زمینه ی تولید انواع صندل مشغول به فعالیت میباشند با نزیک شدن فصل پاییز زمستان انواع صندل های روفروشی زمستانی شیک و راحت و در عین حال سبک را تولید کرده و برای فروش عمده به بازار عرضه میکنند.

از طرفی خریداران عمده هم که در دو فصل آخر سال تقاضای خرید این سبک از صندل هایشان بیشتر می شوند همواره در پی خرید جدید ترین و به روزترین و در عین حال ارزان یرین مدل های صندل های روفرشی زمستانی هستند که بتوانند پاسخگوی نیاز مشتریانشان باشند.

شرکت پخش عمده دمپایی بوشهر / خرید فروش عمده دمپایی بوشهر / دمپایی روفرشی بوشهر / دمپایی مجلسی بوشهر /کانال تلگرام دمپایی بوشهر / کانال عمده فروشی دمپایی بوشهر
دمپایی بوشهر

شرکت تولیدی تزار

شرکت تولیدی تزار توانسته با همکاری تولیدی هایی که به طور تخصصی در این زمینه مشغول فعالیت هستند، بهترین و شیک ترین و در عین حال ارزان ترین و با کیفیت ترین انواع صندل های روفرشی زنانه, مردانه و بچه گانه ی زمستانی که در طرح و مدل های فانتزی و عروسکی تولید می شوند را برای خرید و فروش عمده در اختیار مشتریان و متقاضیان خرید عمده این مدل از صندلها را گرد آوری کند و امکان خرید و ثبت سفارش اینترنتی را برای مشتریان فراهم نماید. اگر قصد دیدن از مدلهای موجود شرکت تولیدی تزار را دارید باید عضو کانال تلگرام تزار مارکت شوید.

محصول مورد نظر را بررسی کنید مواردی را انتخاب کنید که با دمپایی مورد نظر شما همخوانی داشته باشد.در ادامه به مواردی می پردازیم که در حین انتخاب دمپایی باید به آن ها توجه کنید:

 • قیمت مناسب
 • مقرون به صرفه
 • دارای دوخت مناسب وزن مناسب
 • رویه دمپایی کیفیت مناسب
 • زیره دمپایی مقاوم در عین حال نرم
 • مدل جذاب زیبایی
وظیفه سازنده های صندل های طبی صادرات صندل زنانه / صادرات دمپایی زنانه فروشنده دمپایی طبی زنانه به قیمت ارزان عرضه دمپایی طبی زنانه با بهترین کیفیت اهمیت بودن یک مرکز فروش دمپایی مراکز فروش دمپایی طبی زنانه فروش دمپایی طبی زنانه مدل دمپایی طبی زنانه چرا صندل طبی اولین دمپایی ها خرید عمده صندل طبی فروش عمده صندل طبی کانال تلگرام صندل طبی ارزان آدرس تولیذی صندل طبی بازار خرید و فروش صندل بازار خرید و فروش دمپایی
وظیفه سازنده های صندل های طبی صادرات صندل زنانه / صادرات دمپایی زنانه فروشنده دمپایی طبی زنانه به قیمت ارزان عرضه دمپایی طبی زنانه با بهترین کیفیت اهمیت بودن یک مرکز فروش دمپایی مراکز فروش دمپایی طبی زنانه فروش دمپایی طبی زنانه مدل دمپایی طبی زنانه چرا صندل طبی اولین دمپایی ها خرید عمده صندل طبی فروش عمده صندل طبی کانال تلگرام صندل طبی ارزان آدرس تولیذی صندل طبی بازار خرید و فروش صندل بازار خرید و فروش دمپایی

کانال فروش صندل زنانه

خرید عمده دمپایی زنانه

در زمان شروع  تابستان و نیاز بازار ها به دمپایی و انواع پاپوش ها ما توانستیم با کمک تلاشگران این عرصه محصولاتی بسیار با کیفیت و متنوع با زیره ای نرم و  فوق العاده را متفاوت ترکیبی و همین طور رویه  با کیفیت بالا و رنگهای جالب و جذاب را برای شما عزیزان  آماده کنیم.

 

 

 

 

انواع  دمپایی خرید عمده صندل و دمپایی ها توسط  تولیدی دمپایی  تولید مورد تولید قرار می گیرد، ولی بیشترین دمپایی که در آن جا مورد استقبال قرار گرفته است دمپایی یا صندل های چرمی می باشد .در ادامه بخشی از دمپایی که در کرج پخش عمده داریم را نام

 • دمپایی یا صندل های چرمی
 • دمپایی روفرشی
 • دمپایی عروسکی
 • دمپایی پارچه ای و حوله ای
 • دمپایی پلاستیکی
 • دمپایی طبی
 • دمپایی لژ دار
 • دمپایی های هتل
 • دمپایی های بیمارستانی
 • یکبار مصرف

 

 

خرید عمده دمپایی

فروش کفش ساحلی 

دمپایی  کفش ساحلی ، نمونه های  نیز  داشته که می توان گفت دمپایی ساحلی آبی از فروش بیشتر و بهتری  بوده و به همین سبب تولید کنندگان سعی بر آن داشته تا با افزودن کیفیت و زیبایی ظاهری این دمپایی ها، پاسخگوی نیاز بازارهای کشور باشند.امروزه حتی شاهد تولید انواع کفش ساحلی و عرضه آن به بازارهای کشور نیز بوده ایم که کفش ژله ای مردانه مناسب همه فصل ها است.

 

 

فروش انواع صندل  تابستانی

فروش انواع صندل  مطابق با جدیدترین مدل های روز دنیا به صورت آنلاین و اینترنتی

هم زمان با صرف کمترین هزینه و وقت از چندین تولیدی خرید کنید!

این که کدام یک از این صندل های زیبای بچگانه را برای کودک خود بخرید، کار را برایتان سخت خواهد کرد اما باید نکات زیر را در خرید اصل مهم خود  قرار دهید:
* سعی کنید صندلی را انتخاب کنید که روی انگشتان را بپوشاند تادر برابر آسیب های احتمالی بیرونی مثل افتادن سنگ روی انگشتان، خراشیدگی و… در امان باشند.  .
*  ابتدا صندلی را انتخاب کنید که قسمت سر پنجه ی آن نوک تیز باشد تا به انگشتان کودک فشار نیاورد

*    جنس صندل ها را چرم انتخاب کنید که پاها در آن عق نکنند و پوست پاها آسیب نبیند.

همه این ویژگیها میتواند به شما کمک کند تا یک صندل بچگانه تابستانی خوب را خرید کنید. البته به فروشنگان هم باید در خرید عمده خود هم این ویژگی ها را ملاک خرید قرار دهند تا پاهای این نونهالان از گزند هرگونه آسیبی در امان باشند.
اگر شما خریداران عمده در پی خرید انواع کفش صندل بچگانه تابستانی استاندارد و با کیفیت هستید از نمونه ها ی این مرکز دیدن کنید.

 

خرید عمده دمپایی کهگیلویه و بویراحمد

شما می توانید با شرایط عالی انواع دمپایی را خریداری کنید.

امروزه دمپایی به دلیل استفاده زیاد، یکی از پر فروش ترین محصولاتی می باشد که دارای تنوع بسیار بالایی می باشد که شرکت ها، انواع دمپایی ها را بصورت عمده و بدون هیچ گونه واسطه ای می توانید تهیه کنید.دمپایی ها دارای مدل های بسیار زیاد می باشد، زیرا این روز ها کاربرد زیادی دارند.این روزها کارخانجات تولیدی دمپایی در کهگیلویه و بویراحمد ، از جایگاه ویژه در صنعت تولید دمپایی برخوردارند به طوری که 42 درصد تولید انواع کفش و دمپایی سنتی و امروزی به دست صنعتگران این شهر زیباست، تزار مارکت به کمک تولید کنندگان این صنعت توانسته محصولات را به صورت اینترنتی عرضه کند و امکان خرید اینترنتی بهترین دمپایی ایرانی بوجود آورد.

یکی از زیباترین عالی ترین محصولات تولیدی صندل زنانه ارزان 

یکی از زیباترین عالی ترین و  جنس های فوق العاده پاپوش زنانه مردانه و… کفش و صندل در سراسر دنیا،  کفش و صندل های چرم هستند. اگرچه قیمت انواع صندل و کفش های چرمی که بر اساس حالت زیبایی و شکل طاهری طراحی شان، قیمت های دارند، اما همه ما در تلاشیم  برای عزیزانمان خود از این جنس کفش و صندل ارزان خریداری نماییم.کانال صندل زنانه

دمپایی پسرانه عمده
کانال دمپایی عمده

انواع محافظان پا

گروه انواع دمپایی ها را به صورت عمده ، بدون واسطه و با قیمت های بسیار عالی به فروش میرسند.در ادامه با انواع دمپایی ها آشنا می شویم که گروه بودن واسطه و مستقیم و به صورت عمده به فروش می رساند.دمپایی ها عموما از جنس های زیر ساخته می شود :

 • پارچه ای
 • حوله ای
 • پلاستیکی
 • نمدی
 • چرم که از این جنس ها در ساخت انواع و اقسام دمپایی ها استفاده می شود.
 • جلو بسته
 • ژله ای
 • ساحلی
 • رو فرشی
 • لا انگشتی
 • هتلی
 • معمولی
 • صندل ها

 

که شما می توانید انواع صندل های که نام برده شد را با قیمت های مختلف و کیفیت های گوناگون به صورت عمده در همدان تهیه نماید.از دیگر ویژگی های شرکت فروش عمده دمپایی و بی واسطه و به صورت کاملا مستقیم می باشد که دارای قیمت بسیار پایین تر نسبت به سایر فروشگاه ها می باشد

 

 

قیمت صندل روفرشی دخترانه

قیمت این صندل ها با توجه به کیفیت بالا قیمتی مناسب دارد

که با توجه به نوسانات بازار برای استعلام قیمت وارد تلگرام تزار مارکت شده و از به روز ترین مدلهای ما و قیمتهای ما با خبر شوید.

اما هم با توجه به فصل این مدل دمپایی راحتی و زیبا را برایشان پیشنهاد می دهیم تا  سود مناسبی در فصل فروش تابستانی داشته باشند.

 

 

 پا 

پا به عنوان قلب دوم نیز از آن یاد می شود. در طب سنتی بسیار از بیماری های بدن را می توان از پا تشخیص داد و براحتی درمان کرد . اما  پا دچار مشکل شود چکار می توان کرد . کارشناسان ارتوپدی و متخصصان طراح کفش همواره برای راحتی پا کفش هایی طراحی می کنند که به عنوان کفش های طبی شناخته می شوند. در این مقاله قصد داریم به ویژگی های پاپوش های طبی اشاره کنیم با ما همراه باشید.بهترین و مناسب‌ترین کفش‌ها و پاپوش‌ها برای فصل تابستان، بدون شک دمپایی  هستند.کانال صندل زنانه

خرید عمده دمپایی مردانه
کانال خرید عمده دمپایی

صندل طبی

صندل  و پاپوش های طبی ، هدف از تولید و استفاده ی  آنها مهیا و فراهم کردن شرایط مناسب برای راه رفتن،

دویدن و حتی ایستادن افراد بزرگسال و حتی کودکان است.

شاید وقتی اسم انواع صندل و کفش های طبی می آید،

بسیاری از افراد تصور کنند که فقط کسانی که از صافی کف پا و خارپاشنه و…. رنج میبرند

باید از این سبک از کفش و صندل استفاده کنند.ولی واقعیت این است

که  امروزه علاوه بر کسانی که مشکلاتی در پا و یا راه رفتن خود دارند،

حتی افرادی که ناراحتی خاصی ندارند ترجیح می دهند کفش و صندل های استاندارد و طبی بپوشند

تا از مشکلات احتمالی آینده جلوگیری .

slippers wholesale

 

طراح کفش و صندل

بسیاری از کارشناسان ارتوپدی و متخصصان طراح کفش نیز همواره برای راحتی پا کفش هایی زیادی به الگوریتم صحیح پا طراحی می کنند که به عنوان کفش های طبی شناخته می شوند. در این مقاله قصد داریم به ویژگی های پاپوش های طبی ارزان نیز اشاره کنیم با ما همراه باشید.

 

دمپایی فانتزی دخترانه، نمونه های روفرشی و مجلسی داشته که به جرئت می توان گفت دمپایی روفرشی از نرخ فروش بیشتر و بهتری برخوردار بوده و به همین سبب تولید کنندگان سعی بر آن داشته تا با افزودن کیفیت و زیبایی ظاهری این دمپایی ها، پاسخگوی نیاز بازارهای کشور باشند.امروزه حتی شاهد تولید انواع دمپایی فانتری عروسکی بافتنی و عرضه آن به بازارهای کشور نیز بوده ایم که این طرح ها مناسب فصل هاست سرد سال و مخصوص کودکان یعنی دختر بچه و پسر بچه ها می باشند.

می توانید برای اطلاع از قیمت ها و محصولات انواع دمپایی و صندل پاپوش می توانید به کانال تلگرام تزار مارکت مراجعه نمایید.خرید دمپایی عمده زنانه

طرحهای

در گروه تلگرام تجارت (خرید و فروش عمده صادرات، واردات) عضو شوید. محصولات خود را بفروشید و عمده بخرید ، آموزش صادرات ببینید، صادرات کنید و نماینده وارد کننده ها شوید.کانال صندل زنانه

آیا میدانید از کدام مرکز پخش میتوان مدل های مختلف صندلهای طبی که توسط تولیدی هایی که در این زمینه تخصص داشته و مدل و طرحهای متنوع صندلهای طبی زنانه، مردانه، بچگانه تولید میشوند را بصورت یکجا مشاهده کنید و در صورت پسند عمده خریداری نمود؟!

در ایران ، تولیدی های زیادی هستند که در حوزه تولید صندل مردانه، زنانه و بچه گانه فعالیت می کنند و اغلب آنها مدل های خود را برای این مرکز پخش ارسال کرده تا مشتریانی که دسترسی به تولیدی شان را ندارند بتوانند به راحتی از محصولاتشان دیدن کنند و در صورت پسند بصورت عمده خریداری کردن

خرید عمده دمپایی
خرید اینترنتی دمپایی

 

علت استفاده صندل تابستانی

شاید علت این باشد که صندل تابستانی چه مردانه و چه زنانه یکی از جمله پوشاکی است که موارد استفاده ی آن بسیاز زیاد میباشد. زیرا با انواع صندل تابستانی در هر طرح و مدلی می توان از برای از سوپر مارکت و یا ی سفر و گردش چند روزه استفاده کرد.کانال صندل زنانه

 ویژگی مهم دمپایی ها

ویژگی مهم دمپایی ها ایجاب کرده بود و است تا تولیدی های زیادی با فرا رسیدن فصل گرما انواع مدل از صندل های مردانه مثل : صندل رکابدار ، صندل های رو باز و بندی و حتی صندل های راحتی که به شکل دمپایی هستند را در رنگهایی از قبیل : قهوه ای ، عسلی و مشکی و حتی طوسی و آبی و برای مدلهای زنانه خود انواع صندل های پاشنه دار و اسپرت و راحتی را در رنگهای متنوع و شاد تولید و با قیمت مناسب برای فروش عمده در اختیار مراکز پخش و نمایندگی های فروش خود قرار دهند.

خرید عمده صندل و دمپایی

دمپایی از جنس پارچه

به علت اینکه تمام این نوع دمپایی ها از زیبایی و راحتی خاصی برخودارند می توانیم این انتخاب فوق العاده را جهت استفاده در منزل داشته باشیم که به علت اینکه کل پا را پوشش قرار نمی دهد از بوی بد آن جلوگیری می کند و می تواند گزینه خوبی برای پوشیدن در تمام طول روز و زمستان تابستان مناسب با دما  باشد.

وظیفه سازنده های صندل های طبی صادرات صندل زنانه / صادرات دمپایی زنانه فروشنده دمپایی طبی زنانه به قیمت ارزان عرضه دمپایی طبی زنانه با بهترین کیفیت اهمیت بودن یک مرکز فروش دمپایی مراکز فروش دمپایی طبی زنانه فروش دمپایی طبی زنانه مدل دمپایی طبی زنانه چرا صندل طبی اولین دمپایی ها خرید عمده صندل طبی فروش عمده صندل طبی کانال تلگرام صندل طبی ارزان آدرس تولیذی صندل طبی بازار خرید و فروش صندل بازار خرید و فروش دمپایی
صادرات دمپایی

کانال تلگرام دمپایی ارزان

شما می توانید تمام محصولات انواع دمپایی و صندل تولید کنندگان قم را از حجره خط تولید در تزار مارکت تهیه نمایید، به کانال تلگرام تزار مارکت مراجعه نمایید.

 

برای عضویت در کانال محصولات تزار بر روی تصویر و یا لینک کلیک( https://t.me/tezarmarket )کنید.

کانال دمپایی عمده ارزان

کفش پنگوئن قم / کانال تلگرام کفش شهپر / شماره تلفن کفش شهپر / کفش شهپر دیجی کالا / قیمت صندل شهپر پوتین نظامی شهپر / تولیدی کفش قم / قیمت کفش ناجا / قیمت کفش ایمنی شهپر / کانال صندل ارزان / پخش عمده صندل زنانه /پخش عمده دمپایی / کانال تلگرام دمپایی مجلسی / کانال تلگرام شهر صندل / کانال تلگرام تولیدی دمپایی / کانال تلگرام دمپایی روفرشی / کانال تلگرام دمپایی نیکتا / کانال تلگرام دمپایی روفرشی / کانال تلگرام دمپایی نیکتا / پخش عمده دمپایی / کانال دمپایی روفرشی عروسکی /کانال تلگرام صندل مجلسی / کانال تلگرام کفش و صندل / کانال تلگرام صندل دخترانه /کانال صندل ارزان /کانال تلگرام دمپایی مجلسی /کانال دمپایی زنانه /کانال تلگرام تولیدی دمپایی پخش عمده صندل زنانه /کانال تلگرام دمپایی روفرشی / کانال تلگرام شهر صندل / تولیدی صندل زنانه / کانال تلگرام دمپایی نیکتا / کانال صندل ارزان / کانال تلگرام دمپایی مجلسی / کانال دمپایی زنانه / کانال تلگرام شهر صندل / کانال تلگرام تولیدی دمپایی / کانال تلگرام دمپایی روفرشی / پخش عمده صندل زنانه / پخش عمده دمپایی / کانال تلگرام دمپایی مجلسی / کانال صندل ارزان

در گروه تلگرام تجارت (خرید و فروش عمده صادرات، واردات) عضو شوید.

محصولات خود را بفروشید و عمده بخرید ، آموزش صادرات ببینید، صادرات کنید و نماینده وارد کننده ها شوید.

 

دمپایی ابریشمی

یکی از جنس های بسیار عالی برای فصول بسیار سرد مخصوصا مناطق سرد برای خرید عمده دمپایی و صندل پشمی می باشد که می تواند یکی از بهترین انتخاب های برای فصول سرد باشد. جالب است بدانید این روفرشی زنانه علاوه بر شیک بودن می توان برای زمان های بسیار زیادی پا ها را گرم نگه خواهد دارشت و سبب جلوگیری دمای پا و سرما خوردگی مریضی به علت دمای بالا می شود.

خرید عمده صندل و دمپایی کانال صندل زنانه

سلامت و محافظت از پا

سلامت و محافظت از پا هم در افراد زیاد شده و دوست دارند با رعایت نکات پزشکی از جمله استفاده از پاموشهای مناسب احتمال ابتلا به این قبیل بیماریها را کاهش دهند.

چکیده :اولین دمپایی ها ویژگی کلیدی و مهم برای خرید یک صندل طبی مناسب /   صندل طبی مناسب اربعین پیاده روی   کفی استاندارد  اندازه و تناسب استاندارد  جنس صندل طبی استاندار  نکات صندل طبی زنانه /خرید صندلی طبی زنانه/ کانال تلگرام صندل طبی / کانال صندل طبی / کانال تلگرام صندل طبی زنانه /خرید و فروش عمده صندل طبی / کانال تلگرام تولید کننده پخش کننده صندل طبی / آدرس پخش کننده عمده صندل طبی /خرید صندل طبی زنانه صندل طبی پرستاری صندل طبی زنانه / صندل طبی زنانه خارجی / فروشگاه صندل طبی زنانه قیمت صندل طبی زنانه خرید عمده صندل طبی روفرشی
چکیده :اولین دمپایی ها ویژگی کلیدی و مهم برای خرید یک صندل طبی مناسب /   صندل طبی مناسب اربعین پیاده روی   کفی استاندارد  اندازه و تناسب استاندارد  جنس صندل طبی استاندار  نکات صندل طبی زنانه /خرید صندلی طبی زنانه/ کانال تلگرام صندل طبی / کانال صندل طبی / کانال تلگرام صندل طبی زنانه /خرید و فروش عمده صندل طبی / کانال تلگرام تولید کننده پخش کننده صندل طبی 

فروش عمده دمپایی جنس کتان نیز به عنوان یکی از بهترین اجناس بازار بسیار عالی و پر طرف دار است، از این دمپایی ها می توان در عروسی های بزرگ در خارج و داخل مراسم ها خانه و ماشین استفاده کرد.خرید عمده صندل و دمپایی

 

 • استخر
 • هتل
 • مجموعه ورزشی
 • سونا
 • مجموعه آبی
 • حمام
 • ساحل
 • بیمارستان
 • و …
 • نایکی_22M515
  نایکی_22M515

 

ویژگی انواع صندل و دمپایی

با تبادل هوا از بو گرفتن و عرق کردن پا جلوگیری می کند.دمپایی های چرم باعث اذیت پا نمی شود و فرد در آن احساس راحتی می کند که بهترین انتخاب برای اشخاصی می باشد که مدت زیادی از دمپایی استفاده می کنند.دمپایی چرم و پلاستیکیانواع دمپایی های که در

 • استخر
 • هتل
 • مجموعه ورزشی
 • سونا
 • مجموعه آبی
 • حمام
 • ساحل
 • بیمارستان
 • و …

جنس مواد اولیه

جنس و مواد اولیه مورد نیاز در برخی موارد لایه‌ای از پارچه نیز بر روی آنها دوخته می‌شود.

این پاپوش در انواع: جلو بسته یا باز انگشتی،در انواع مختلف معمولی تولید می شود

پاپوش های پلاستیکی مانند کفش ژله ای بیشتر برای استفاده در پارک آبی

ساحل حمام یا کنار استخر استفاده می شوند.

زیره این دمپایی کفش پاپوش مردانه و پسرانه دخترانه زنانه

از جنس EVA با کیفیت و مقاوم در مقابل ساییدگی است.

کانال صندل زنانه

کانال تلگرام دمپایی عمده ارزان

شما می توانید با عضو شدن در کانال تلگرام مرکز تولید تزار مارکت به آسانی از جدید ترین و متنوع ترین پاپوش ها

در کانال دمپایی ارزان مدلهای متنوع و زیادی از انواع

پاپوش پلاستیکی و لاستیکی کفش و صندل هایی که در تولیدی های مختلف تولید می شوند

را یکجا مشاهده نمایید و خرید خود را از بین 3000هزار قلم دمپایی شیک

پرفروش با قیمت خط تولیدکننده تهیه نمایید.

خرید عمده صندل و دمپایی

لیست قیمت
شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری صفحه

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *