دسته بندی محصولات
سایزها
تعیین محدوده ی قیمت
تومان0تومان873 800

هنگام خرید انواع چکمه عمده باید به نکات و یا عوامل مختلفی توجه کنید تا از انتخاب خود پشیمان نشوید و بهترین چکمه را انتخاب کنید. از نکات مهم در هنگام خرید انواع چکمه های عمده باید به نوع چکمه، موارد استفاده از آن، رنگ آن ها، کاربرد آن ها و …. اشاره کرد…. 

کفش ها و چکمه ها :

در خرید چکمه عمده باید به نکات مختلفی توجه کنید.

کفش ها یکی از متنوع ترین محصولاتی می باشند که در مدل های گوناگون و متعدد تولید شده اند. از انواع کفش های تولید شده می توان به کفش های زنانه، کفش های مردانه، کفش های پاشنه بلند زنانه، کفش های چرمی مردانه، چکمه های زنانه، چکمه های مردانه و ….. اشاره کرد که هر کدام ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی دارند.

لازم به ذکر می باشد که چکمه ها در مدل های مختلف و متنوع تولید شده اند چکمه های چرمی مردانه، چکمه های چرمی زنانه، چکمه های پاشنه بلند زنانه، بوت های پاشنه بلند مجلسی، بوت های مخمل زنانه، محافظ پا های مخمل مردانه، نیم محافظ پا های زنانه، نیم محافظ پا های مردانه و … برخی از چکمه های تولید شده می باشند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند.

در ادامه قصد داریم به معرفی انواع مدل های چکمه عمده بپردازیم و همچنین عوامل مهم در هنگام خرید انواع بوت عمده ها را بیان خواهیم کرد. در انتها به معرفی مرکز خرید معتبر انواع چکمه عمده پرداخته ایم.

شرکت تزار یکی از تولیدکنندگان و تامین کنندگان قدرتمند در دمپایی عمده و صندل عمده ، چکمه عمده است، که می تواند تمامی محصولات مورد نیاز بازار  هدف شما را تامین نمایید.

معرفی انواع چکمه ها و ویژگی های آن ها :

همان طور که گفته شد چکمه ها در مدل های مختلف و متنوع تولید شده اند که هر کدام ویژگی های گوناگونی دارند. در ادامه به معرفی هر کدام از چکمه ها پرداخته ایم و ویژگی های آن ها را بیان کرده ایم.

بوت عمده
خرید عمده چکمه

1.چکمه های چرمی زنانه :

یکی از انواع چکمه ها، بوت های چرمی زنانه می باشند که از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشند. در تولید انواع چکمه های چرمی زنانه از متریال چرم استفاده شده است که نشان دهنده کیفیت بالای چکمه می باشد.

چکمه های چرمی زنانه در مدل های مختلف تولید شده اند که می توان به چکمه عمده های زنانه چرمی پاشنه دار، چکمه های چرمی زنانه بدون پاشنه، چکمه های چرمی زنانه مجلسی و …. اشاره کرد که تنوع رنگی بسیار زیادی دارند.

نیم بوت کد 1209
نیم بوت چرمی مردانه

2.چکمه های چرمی مردانه :

چکمه های چرمی مردانه نمونه دیگری از چکمه ها می باشند که بر اساس استاندارد های جهانی و همچنین با کمک بهترین تکنولوژی های روز دنیا تولید شده اند.

این نوع بوت ها انواع گوناگونی دارند و در رنگ های مختلف چون مشکی، قهوه ای، عسلی، سرمه ای و … تولید شده اند که انتخاب آن ها به موارد مختلفی چون سلیقه افراد بستگی دارد.

چکمه

خرید نیم بوت چرم
خرید چکمه چرم

3.چکمه های مخمل زنانه :

نوع دیگری از چکمه ها وجود دارند که از آن ها به عنوان بوت های مخمل زنانه یاد می شود. این نوع چکمه ها نمونه ای از چکمه های محبوب می باشند که در تولید آن ها از متریال مخمل استفاده شده است.

چکمه های مخمل زنانه را می توان از نظر رنگ، مدل، پاشنه دار بودن و یا نبودن و …. از یک دیگر تفکیک کرد. لازم به ذکر می باشد که چکمه های مخمل زنانه در مدل های پاشنه دار، بدون پاشنه، اسپرت و …. تولید شده اند که استفاده از ان ها به سلیقه افراد بستگی دارد.

 

4.چکمه های مخمل مردانه :

چکمه های مخمل مردانه یکی از چکمه های بسیار می باشد که توسط اکثر آقایان مورد استفاده قرار گرفته است. این نوع چکمه ها در مدل های متنوع چون چکمه های مخمل بند دار، چکمه های مخمل بدون بند و … اشاره کرد.

در هنگام انتخاب آن ها باید به موارد استفاده از آن ها، سلیقه افراد، توان مالی، سبک استایل و …. توجه شود و متناسب با آن ها برای انتخاب بوت اقدام کرد.

چکمه ارزان عمده
چکمه کشاورزی عمده

5.چکمه های کشاورزی :

یکی دیگر از چکمه های تولید شده که موارد مصرف منحصر به فردی دارند، چکمه های کشاورزی می باشند. این نوع بوت عمده از متریال پلاستیک تولید شده اند و در برابر نفوذ آب مقاومت می باشند.

در حقیقت جنس این نوع چکمه ها به گونه ای می باشد که مانع از نفوذ آب به داخل بوت می شود به همین دلیل از این نوع چکمه ها برای انجام فعالیت های منحصر به فرد مانند کشاورزی، ماهی گیری و …. استفاده می شود. ناگفته نماند که چکمه های کشاورزی در مدل های مختلف تولید شده اند که مهم ترین تفاوت آن ها مربوط به اندازه ساق آن ها خواهد بود.

 

6.نیم چکمه های زنانه :

یکی دیگر از چکمه های تولید شده توسط تولید کنندگان، نیم بوت عمده های زنانه می باشند که تفاوت اصلی آن ها با چکمه های زنانه مربوط به اندازه و یا ارتفاع ساق آن ها است. ارتفاع ساق نیم چکمه ها نسبت به ارتفاع ساق بوت ها کوتاه تر خواهد بود.

خرید چکمه تابستانه
قیمت چکمه عمده

چکمه

7.نیم چکمه های مردانه :

نمونه دیگری از چکمه ها وجود دارند که تحت عنوان نیم چکمه های مردانه تولید و راهی بازار شده اند. این نوع نیم بوت عمده و یا نیم بوت ها دارای ساق هایی با ارتفاع کم می باشند که می توان آن ها را در برخی از فصول یال مانند پاییز، بهار و همچنین زمستان مورد استفاده قرار داد.

8.چکمه های تابستانه :

چکمه های تابستانه یکی دیگر از چکمه هایی می باشند که امروزه به عنوان ترند از آن یاد می شود. محافظ پا های تابستانه شبیه به صندل ها می باشند که تفاوت اصلی آن ها مربوط به ساق است. به عبارت دیگر این نوع چکمه عمده ها تمام قسمت های پا را نمی پوشانند و دارای ساق می باشند.

نکات مهم در هنگام خرید انواع چکمه های عمده :

در هنگام خرید انواع چکمه عمده باید به نکات و یا عوامل مختلفی توجه کنید تا از انتخاب خود پشیمان نشوید و بهترین بوت عمده را انتخاب کنید. از نکات مهم در هنگام خرید انواع چکمه های عمده باید به نوع چکمه، موارد استفاده از آن، رنگ آن ها، کاربرد آن ها و …. اشاره کرد. به عبارت دیگر :

چکمه عمده بلند
بوت عمده

1.ارتفاع ساق چکمه ها و یا نیم چکمه ها :

یکی از نکاتی که در هنگام خرید انواع بوت عمده عمده باید به آن توجه کرد میزان ارتفاع ساق آن ها می باشد. در حقیقت میزان ارتفاع ساق چکمه ها در هنگام خرید یکی از نکات بسیار مهم خواهد بود.

ارتفاع ساق برخی از چکمه ها زیاد است که تا بالای زانو می برسد، برخی دیگر از چکمه ها کوتاه تر می باشد که انتخاب آن ها به سلیقه افراد، شرایط آب و هوایی منطقه و …. بستگی دارد.

 

2.زیره چکمه ها و نیم چکمه ها :

یکی دیگر از عوامل و یا نکاتی که در هنگام خرید انواع چکمه ها و نیم چکمه ها باید به آن توجه کرد، زیره آن ها می باشد. به عبارت دیگر از چکمه ها و نیم چکمه ها در فصول سرد سال استفاده می شود،

در نتیجه زیره آن ها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا کاهش درجه حرارت محیط باعث شکستن آن ها نشود. از دیگر ویژگی های زیره کفش دوام و استحکام آن ها و همچنین انعطاف پذیری آن ها می باشد.

برای خرید کفش عمده ،  کتونی عمده میتوانید محصولات شرکت تزار را مشاهده نمایید

 

3.کفی چکمه ها :

کفی چکمه ها یکی دیگر از نکات و عواملی می باشد که در هنگام خرید انواع محافظ پا ها باید به آن توجه شود. کفی چکمه ها یکی از مهم ترین عوامل در هنگام خرید آن ها می باشد. توجه کنید که کفی کفش ها باید به گونه ای باشد

که قوس کف پا را به خوبی پوشش دهد و همچنین انعطاف پذیری بالایی داشته باشد تا راحتی فرد مصرف کننده را تامین کند.

 

3.رویه چکمه ها :

رویه بوت ها یکی دیگر از نکات مهم در هنگام خرید انواع بوت عمده ها و نیم چکمه ها، رویه آن ها می باشد. رویه محافظ پا ها باید به گونه ای باشد که با آب و هوای سرد سازگاری داشته باشد و کاهش درجه حرارت دما باعث ترک ترک شدن رویه آن، پوسته پوسته شدن آن و …. نشود.

3.داخل چکمه ها :

از دیگر نکات مهم در هنگام خرید انواع چکمه عمده ها، کیفیت و جنس داخل چکمه ها می باشد. از بوت ها برای جهت گرم نگه داشتن پا ها استفاده می شود، در نتیجه داخل محافظ پا ها باید به گونه ای باشند که باعث گرم شدن پا ها شوند.