فروش عمده کتونی های کپی در تزار مارکت_مرکز عرضه کفش ورزشی

آنچه در این مقاله شرح داده ایم ...

برای دیـدن لیست قیمت +جزئیات حراجی مخصوص شب عید 1402 در کـانـال های زیر عضو شوید :

برای دیـدن لیست قیمت +جزئیات حراجی مخصوص شب عید 1402 در کـانـال های زیر عضو شوید :

نگاهی به فروش عمده کتونی های کپی

فروش عمده کتونی های کپی کسب و کاری مطلوب در حوزه پاپوش است. در این مطلب می خواهیم ضمن معرفی کتونی و محصولات کپی، با نقش شرکت تزار مارکت (Tezarmarket.com) در این عرصه بیشتر آشنا شویم.

فروش عمده کتونی های کپی در استان قم - مرکز تزارمارکت
فروش عمده کتونی های کپی – کفش تزارمارکت

 

برای خرید 700جفت و بیشتر با شماره00989127482603 تماس برقرار نمایید.

معرفی کفش کتونی

فروش عمده کتونی های کپی مانند دیگر بخش های صنعت پاپوش، یک کسب و کار مهم و پر متقاضی است. کتونی را شاید بتوان پرکاربردترین کفش موجود به ویژه در میان جوانان به شمار آورد. فرقی ندارد پسر باشید یا دختر، کتونی همیشه نقش مهمی در تیپ و استایل شما داشته است.

با این حال، شاید خیلی از افراد به ریشه‌ شناسی کتونی توجه نکرده نباشند. حتما شما هم در کنار کفش های کتانی، نام پاپوش های ورزشی، اسپرت و اسنیکرز را هم شنیده اید. آیا تاکنون به تفاوت این ها دقت کرده اید؟. به طور کلی کفش های ورزشی به آن دسته از پاپوش هایی اشاره دارد که برای انجام فعالیت های ورزشی طراحی شده اند. نام ورزشی معادل کلمه اسپرت (Sport) در زبان انگلیسی است. پاافزار های مناسب و ویژه فوتبال، تنیس، بسکتبال و غیره، از جمله کفش های ورزشی یا اسپرت می باشند.

این در حالی است که ما در بازار با پاپوش های مواجه هستیم که ظاهراً در زمره پاافزار های ورزشی قرار می گیرند اما در واقع، مشخصه اصلی کفش های اسپرت را ندارند. به عبارت دیگر اگرچه آنها هم ورزشی تلقی می شوند اما بیشتر برای استفاده روزمره مناسب هستند و نمی توان از آنها به شکل استاندارد در سالن های ورزشی برای بازی بسکتبال یا والیبال، زمین چمن به منظور مسابقه فوتبال یا در صعود به قله در ورزش کوهنوردی استفاده کرد.

به این پاافزار ها در زبان فارسی کتونی گفته می شود که معادل واژه اسنیکرز (Sneakers) در زبان انگلیسی است. اگرچه در بین عموم مردم تفاوت خاصی میان کفش های ورزشی و کتونی وجود ندارد اما باید توجه داشت که پاپوش های ورزشی یا اسپرت، بر اساس استاندارد های هر رشته خاص ورزشی طراحی و تولید می شوند در حالی که پای افزار های کتونی یا اسنیکرز، فاقد این استاندار هستند و بیشتر برای فعالیت های روزمره، پیاده روی معمولی یا فعالیت های بدنی سبک مانند نرمش در فضای آزاد بکار می روند و مناسب یک ورزشکار حرفه ای در شرایط حرفه ای نمی باشند.

فروش عمده کتونی های کپی در استان قم - مرکز تزارمارکت
فروش عمده کتونی های کپی – کفش تزارمارکت

کتونی کپی در بازار

در سال های اخیر، فروش عمده کتونی های کپی افزایش چشمگیری یافته است. کتونی ها به دلیل ظاهر ورزشی خود و استفاده راحت از آنها، همواره محبوب مردم بوده اند. از اینرو برندها و شرکت های مختلفی اقدام به تولید این پاافزار ها می نمایند. از کتونی های آدیداس و ۳۶۱ درجه گرفته تا نایکی و دی سی، برند های مختلفی نام کفش اسنیکرز را یدک می کشند. بدون شک محصولات تولیدی آدیداس، نایکی و ۳۶۱ درجه به همان نسبت که معروفیت و کیفیت بالایی دارند، قیمت زیادی هم دارند. هزینه ای که مشتریان مجبورند برای خرید چنین پاپوش هایی خرج کنند، آنقدر بالاست که همه توانایی پرداخت آن را ندارند.

در وضعیت اقتصادی امروز کشور، خرید این محصولات از برند های شناخته‌ شده ای مانند ‌پوما و آدیداس، به چند میلیون تومان هم می رسد و مسلماً تعداد افرادی که حاضر می شوند برای خرید یک جفت کفش، هزينه میلیونی کنند، معدود و اندک است.

اکثر افراد یا به کتونی های اورجینال دسترسی ندارند و یا نمی توانند از عهده مبلغ بالای آنها برآیند. از اینرو خیلی از تولیدی ها به فکر راه چاره ای برای حل این مسئله افتاده اند. راه حلی که بتواند ضمن ارائه یک کفش کتونی با کیفیت و بادوام، هزینه نهایی مصرف کننده را نیز پایین بیاورد. فروش عمده کتونی های کپی، همان راه چاره است. امروزه تولیدی های مختلفی در جهان اقدام به طراحی و تولید پاپوش های می کنند که نسخه ای از کفش های اصیل و اورجینال می باشد. اگر شما هم سری به بازار پاپوش زده باشید، حتما با این قبیل محصولات مواجه شده اید. کتونی هایی ارزان قیمتی که با مارک های مشهور در غرفه مغازه ها دیده می شوند. این پاافزار ها همان کالا های نسخه برداری شده ای هستند که ما به آنها کپی می گوییم.

چرا کتونی کپی؟

همانطور که گفته شد قیمت کتونی های اورجینال بسیار بالا است. و از طرف دیگر، نیاز به استفاده از کتونی نیز غیر قابل چشم پوشی است. بنابراین، بهترین کار استفاده از کتونی هایی است که قیمت پایین تری دارند. این قیمت پایین تر را میتوان در میان پای افزار های کپی پیدا کرد. اگرچه کیفیت کفش های کپی از پاپوش های اروجینال، پایین تر است اما برخلاف برخی تصورات غلط، کتونی های کپی لزوماً پا افزا های بی کیفیتی نمی باشند.

مسلماً هر محصولی که کپی می شود، باید نزدیک ترین خصایص را به محصول اصلی خود داشته باشد. از اینرو تولیدی ها سعی می کنند همواره کتونی های کپی را هم از نظر ظاهر و هم از لحاظ کیفی، در وضعیت نزدیک به کتونی های اورجینال قرار دهند. دلیل آن هم روشن است. اگر غیر از این باشد، جایگاه خود در بازار را از دست می دهند!.

بنابراین کفش کپی نه تنها از نظر قیمت مقرون به صرفه است، بلکه از نظر کیفیت نیز قابل اعتماد می باشد. به شرط آنکه از کپی های درجه 1 و 2 استفاده شود.

فروش عمده کتونی های کپی در استان قم - مرکز تزارمارکت
فروش عمده کتونی های کپی – کفش تزارمارکت

خرید عمده کتونی

آشنایی با فروش عمده کتونی های کپی، برای هر مغازه دار و فروشنده ای لازم و مهم است. اگر این مسئله برای شما هم سوال است که از کجا کفش عمده بخریم، باید به دو نکته مهم توجه داشته باشید.

      • اول از همه، خرید عمده باید به سود خریدار تمام شود. هدف از خرید کفش عمده آن است که خریدار، محصول تهیه شده را با قیمتی کمتر از آنچه به دست مصرف کننده نهایی می رسد، خریداری کند. با این کار امکان فروش محصول به مصرف کننده نهایی با قیمتی بالاتر از قیمت خرید، برای وی به وجود می آید.

از این طریق است که خریدار کتونی عمده، منتفع سود می شود. لذا قیمت کفش عمده، مولفه مهمی است و خیلی از مغازه داران مشتاق خرید کتونی عمده می باشند. اما خرید کفش عمده از تولیدی همیشه به صورت مستقیم وجود ندارد.

      • در اینجا نکته دوم مطرح می شود و آن این است که تاجران صنعت پاپوش، به عرضه کننده مطمئنی نیاز دارند که بتواند با راحت ترین شیوه و در سریع ترین زمان، جدیدترین محصولات تولیدی کارخانه را از سراسر کشور در یک مکان جمع آوری کرده و در اختیار آنها قرار دهد. خرید عمده کتونی ارزان از یک عمده فروشی خوب، می تواند به کسب و کار افراد رونق زیادی بدهد.

شرکت تزار مارکت

      • تزار مارکت (Tezarmarket.com) همان مجموعه است که فروش عمده کتونی های کپی را در دستور کار خود قرار داده است. شرکت تولیدی کفش تزار مارکت بیش از دو دهه است که به عنوان تولید کننده، تامین کننده و صادر کننده موفق انواع پاپوش، زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال فعالیت می باشد.

این مجموعه تلاش زیادی دارد تا با پایبندی به اصول کلیدی خود و ارائه ضمانت کیفیت بالا محصـولات، تحویل به موقع در زمان و مکان انتخابی مشتـری، ضمانت عودت کالا و دیگر امتیازات و امکانات، لبخند رضایت را بر لبان مشتریان عزیز بیاورد.

آرامش خاطر و رضایت مندی خریداران، همواره از مزیت ‏‌های تزار مارکت بوده است. این شرکت می‏‌کوشد تا همه سفارشات را در شرایط دلخواه و مورد انتظار مشتریان، به دست آنها برساند. بر این اساس، شما مغازه دار و تاجر عزیز می توانید با آسودگی خاطر، به معامله با تزار مارکت بپردازید.

موفقیت در کسب و کار، مستلزم بهره مندی از محصولات متنوع، باکیفیت و جدید است. کانال تلگرام تزار، همان منبعی است که این محصولات گوناگون، معتبر و جدید را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. پس به هیچ وجه کانال تلگرام TEZARMARKET@ را از دست ندهید. کامیابی با تزار مارکت، در انتظار شماست.

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *