دسته بندی محصولات
سایزها
تعیین محدوده ی قیمت
تومان0تومان873 800

اگر قصد خرید کفش عمده از تولیدی با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا دارید می توانید از یک مرکز معتبر کمک بگیرید. برای خرید کفش عمده با هر مدل و هر برندی مانند خرید عمده کفش جورابی، خرید عمده کفش رامیلا، کفش تاناکورا عمده زاهدان و …. می توانید از مرکز کفش عمده تراز مارکت کمک بگیرید……..

کفش و انواع آن ها :                                                                                                             

قیمت خرید کفش عمده بسیار مناسب است. کفش ها نوعی وسیله شخصی می باشند که خرید آن ها یکی از کار های نسبتا سخت به حساب می آید. پاپوش ها تنوع بسیار بالایی دارند، در نتیجه انتخاب آن ها کار راحتی نخواهد بود. در حقیقت به دلیل تنوع بسیار زیاد کفش ها، در هنگام خرید ممکن است دچار سردرگمی شوید. سرپایی های تولید شده را بر اساس جنس کفش، مدل کفش، موارد استفاده از آن، اندازه ساق آن، اندازه پاشنه آن و …. می توان از یک دیگر تفکیک کرد. به عنوان مثال از انواع شوز ها می توان به کفش های زنانه ، مردانه ، بچه گانه ، مجلسی زنانه ،کلاسیک مردانه، اسپرت زنانه مردانه، نیم بوت های زنانه، نیم بوت های مردانه، پاپوش های چرمی و …. اشاره کرد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. در اینجا قصد داریم به معرفی برخی از کتونی ها بپردازیم و همچنین ویژگی های آن ها، قیمت آن ها، عوامل و یا نکات مهم در هنگام خریدو …. را بیان خواهیم کرد. لازم به ذکر است که در انتها به معرفی مرکز خرید کفش عمده ارزان پرداخته ایم.

مدل پویا 101
کفش عمده

معرفی انواع کفش و ویژگی های آن ها :

همان طور که گفته شد کفش ها انواع مختلف و متنوعی دارند که به دلیل تنوع بسیار بالا در طرح، رنگ و مدل در هنگام خرید و انتخاب آن ها ممکن است دچار سردرگمی شوید. در اینجا قصد داریم به معرفی برخی از بوت ها بپردازیم و ویژگی های آن ها را بیان کنیم. به عنوان مثال :

1.کفش های پارچه ای :

نمونه ای از پاپوش های تولید شده توسط برند های مختلف، کفش های پارچه ای می باشند. در تولید این نوع سرپایی ها از متریال پارچه استفاده شده است. کفش های پارچه ای در مدل های مختلف با رنگ های متنوع تولید شده اند که می توان به کفش های پارچه ای زنانه، مردانه، پارچه ای کالج و …. اشاره کرد که انتخاب هر کدام به سلیقه افراد، موارد استفاده از آن و …. بستگی دارد. برای خرید عمده بوت پارچه ای می توانید از یک مرکز خرید معتبر کمک بگیرید که در زمینه فروش عمده پاپوش پارچه ای فعالیت می کند.

کتونی تزار مدل فرناز
کفش پارچه ای عمده زیبا

2.کفش پاشنه بلند زنانه :

پاپوش های پاشنه بلند نمونه دیگری از انواع کفش های تولید شده می باشند که به دلیل تنوع بسیار زیاد، مورد استقبال اکثر افراد قرار گرفته اند. کفش های پاشنه بلند زنانه را می توان به دسته های مختلف چون کتونی های پاشنه بلند مجلسی، کفش های پاشنه بلند طبی و … تقسیم کرد. مرکز معتبری در سطح کشور وجود دارد که به فروش عمده کفش پاشنه بلند مشغول است، در نتیجه مغازه داران و تاجران می توانند از آن استفاده کنند.

کفش اسپرت
قیمت کفش اسپرت عمده

3.کفش های اسپرت :

نمونه دیگری از کفش های تولید شده که به دلیل راحتی مورد استقبال اکثر افراد قرار گرفته اند، کفش های اسپرت می باشند. کفش های اسپرت در حقیقت نوعی شوز راحتی هستند که از آن ها می توان به عنوان پاپوش های پیاده روی استفاده کرد. مرکز تراز مارکت یکی از مراکز معتبر است که در زمینه فروش کفش های عمده فعالیت می کند که به فروش محافط پا پوما عمده، عمده کفش پسرانه، عمده کتونی پیاده روی، فروش عمده کفش پاما، کتونی عمده راحتی و … فعالیت می کند. در نتیجه برای خرید کفش های نامبرده مانند کتونی اسپرت پسرانه عمده می توانید از این مرکز کمک بگیرید.

کفش تابستانه عمده
قیمت کفش تابستانه تزار عمده

کفش تابستانه :

کفش های تابستانه نمونه دیگری از کتونی های می باشند که در فصول گرم سال مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع پاپوش ها تمام قسمت های پا را نمی پوشانند بلکه قسمت هایی از این کفش باز خواهد بود. در برخی از مدل ها قسمت جلوی آن باز است و در برخی مدل های دیگر قسمت پشت آن باز است. لازم به ذکر است که برخی از صندل ها و یا صندل های تابستانه به صورت سر بسته تولید می شوند. اگر قصد خرید کفش عمده تابستانی دارید می توانید از مرکز تراز مارکت استفاده کنید.

کفش چرم تزار
کفش چرم تزار عمده

کفش ها چرمی :

یکی از کفش های بسیار محبوب و دوست داشتی کفش هایی می باشند که در ساخت آن ها از متریال چرم استفاده شده است. این نوع کتونی ها مورد استقبال تعداد زیادی از افراد قرار گرفته است. لازم به ذکر است که این نوع کفش ها در مدل های مختلف تولید شده است که می توان به کفش های چرمی مردانه، زنانه، صندل چرمی زنانه و …. اشاره کرد. پاپوش تبریز نمونه ای از این نوع پاپوش ها می باشد که مرکز ترا مارکت به فروش عمده کفش تبریز مشغول است. این مرکز پاپوش عمده چرم تبریز را به قیمت بسیار مناسب در اختیار تاجران و مغازه داران قرار می دهد.

موارد و نکات مهم در هنگام خرید انواع کفش :

همان طور که گفته شد خرید کفش کار نسبتا دشواری می باشد زیرا علاوه بر این که انتخاب محافظ پا در بین این همه کفش با ظاهر های مختلف، رنگ های متنوع، کیفیت های گوناگون راحت نیست، پاپوش مورد نظر باید دارای استاندارد های لازم باشد تا از پا محافظت کند. در اینجا قصد داریم به بیان نکات مهم در هنگام خرید انواع پاپوش بپردازیم. در هنگام خرید پاپوش باید به زیره کفش، کفی کفش، رویه آن، پاشنه آن، سرپنجه آن و …. دقت کنید. به عبارت دیگر :

1.زیره کفش :

زیره یکی از قسمت های پاپوش می باشد که در هنگام خرید باید به آن توجه شود. زیره کفش در حقیقت انتهایی ترین قسمت کفش می باشد که در هنگام خرید باید به میزان انعطاف پذیری آن، میزان ارتفاع آن، نوع لژ های به کار رفته در آن و …. توجه شود.

2.کفی کفش :

کفی کفش یکی از مهم ترین عواملی می باشد که در هنگام خرید پاپوش باید به آن توجه شود. کفی کتونی ها باید نرم و انعطاف پذیر باشد. از دیگر ویژگی های بسیار مهم کفی های کفش، پوشش دهی قوس کف پا می باشد. کفی هایی که قوس کف پا را پوشش می دهند راحتی را برای فرد مصرف کننده به ارمغان می آورند.

برای دیدن کتونی عمده و چکمه عمده تزار می توانید در بخش محصولات تمام محصولات را ببینید

3.رویه کفش :

رویه کفش از دیگر نکاتی می باشد که هنگام خرید پاپوش باید به آن توجه کرد. رویه پاپوش ها باید به گونه ای باشد که برآمدگی روی پا را به خوبی در بر بگیرند، همچنین رویه آن به گونه ای باشد که باعث برقراری جریان هوا شود. از کفش هایی که رویه آن ها سفت و سخت است خودداری کنید زیرا چنین پاپوش هایی علاوه بر صدمه به پا هنگام راه رفتن به پا فشار زیادی وارد می کنند.

4.کیفیت کفش :

در هنگام خرید کفش به کیفیت نهایی آن توجه کنید و محافظ پا انتخابی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد که باعث بروز کمر درد، زانو درد و …. نشود. در حقیقت کفش ها باید بر اساس استاندارد های جهانی تولید شوند.

5.قیمت کفش :

قیمت محافظ پا یکی دیگر از عواملی می باشد که در هنگام خرید باید به آن توجه شود.

کفش عمده
کتونی عمده

خرید کفش عمده ارزان :

اگر قصد خرید کفش عمده از تولیدی با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا دارید می توانید از یک مرکز معتبر کمک بگیرید. برای خرید کتونی با هر مدل و هر برندی مانند خرید عمده کفش جورابی، خرید عمده کفش رامیلا،تاناکورا عمده زاهدان و …. می توانید از مرکز تراز مارکت کمک بگیرید. این مرکز یکی از مراکز خرید معتبر می باشد که در زمینه تولید و فروش انواع پاپوش به صورت عمده فعالیت می کند. مرکز نامبرده در زمینه فروش عمده کتونی خزر، فروش عمده کفش خارجی تهران و همچنین فروش جعبه پاپوش فعالیت می کند. مرکز نامبرده قادر به تامین نیاز پاپوش بازار بزرگ تهران، پاپوش عمده بچه گانه مشهد،  کتونی بچه گانه درگهان است. اگر قصد خرید پاپوش تضمینی دارید می توانید از این مرکز کمک بگیرید. پخش عمده محافظ پا چینی، پخش عمده کفش خارجی، چرمی عمده از دیگر فعالیت های مرکز تراز مارکت می باشد.

برای دیدن انواع صندل عمده و دمپایی عمده به محصولات مراجعه نمایید.

مرکز تراز مارکت در کدام شهر ها فعالیت دارد:

مرکز تراز مارکت در اکثر شهر های ایران و همچنین کشور های خارجی فعالیت می کند. شهر هایی که این مرکز با آن ها در ارتباط است شامل موارد زیر می باشد :

 • کفش عمده تهران
 • گناوه
 • تبریز
 • مشهد
 • اسلامشهر
 • قشم
 •  ارزان مشهد
 •  بانه
 • بندر گناوه
 • بندرعباس
 •  باغ سپهسالار
 • تاناکورا
 • ترکیه
 • چابهار
 • چین
 • کفش چرمی عمده تهران
 • کفش عمده در تهران
 • شیراز
 • قم
 • کیش
 • دبی

،کلاسیک مردانه،